türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
mersin anamur

Anamur Otobüs Bileti

Anamur Otobüs Bileti Al

En ucuz Anamur otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Anamur otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Anamur Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Anamur'a yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Anamur'dan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Anamur'a veya Anamur'dan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Anamur Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Anamur Otobüs Firmaları

Anamur Otogarı kalkışlı veya Anamur Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Anamur Otobüs Firmaları'nın Anamur Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Anamur Hakkında

Anamur Gezilecek Yerler

Anamur, Mersin iline bağlı bir ilçedir. Anamur İlçesinin eski adı "Anemurium" adından gelmektedir. Latin kökenli olan "Anemurium" ismi rüzgarlı burun anlamına gelmektedir. Pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığı için kent tarihi açıdan varlıklı olmasıyla gezilecek yerleri de bir hayli fazladır. Anamur güzelliklerle dolu, yaylaları, ormanları, mağaraları ve su kaynakları açısından oldukça zengin bir beldedir.

Anamur’un gezilecek yerleri; Açık hava müzesi görünümüyle Anemurium antik kanti tarihi, doğal ve kültürel varlıkları ve turizm altyapısı ile birlikte gelişmeye açık önemli turizm merkezlerimizden birisidir. Antik kentlerden çıkan eserlerin ve eşyaların sergilendiği Anamur Müzesi, dünyanın en derin 35. Mağarası Çukurpınar Düdeni, astım hastalarına iyi gelmesi ile bilinen Köşekbükü Mağarası, mimari yapısı ile dikkat çeken Altı Kapı Hanı, doğal hayatın bir yansıması olan caretta caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı Pullu Milli Parkı ile ziyaret edilmesi gereken bir destinasyondur.

Turizmin pek gelişmemiş olması nedeniyle genellikle ilçede tarım yapılmaktadır. Her türlü sebze ve meyve üretimi yapılmaktadır. Tropikal meyvelerin yanında, Anamur muzu ülke ve dünya geleninde bir markadır. İlçeye ulaşım çok kolaydır. Mersin'den yine 4.5 saat mesafede olup her gün otobüs ile ilçeye ulaşmak mümkündür. Havayolu ile, Alanya - Gazipaşa Havaalanından 1.5 saatlik yolculuk ile Anamur'a ulaşılmaktadır.

Anamur Otobüs Bileti Fiyatları

Anamur'dan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Anamur'a ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Anamur Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Anamur otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Anamur Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Anamur Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Anamur - Aydın Otobüs Bileti

Anamur - Ankara Otobüs Bileti

Anamur - İzmir Otobüs Bileti

Anamur - İstanbul Otobüs Bileti

Anamur - Balıkesir Otobüs Bileti

Anamur - Denizli Otobüs Bileti

Anamur - Kayseri Otobüs Bileti

Anamur - Malatya Otobüs Bileti

Anamur - Isparta Otobüs Bileti

Anamur - Muğla Otobüs Bileti

Anamur - Burdur Otobüs Bileti

Anamur - Adana Otobüs Bileti

Anamur - Gaziantep Otobüs Bileti

Anamur - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Anamur - Hatay Otobüs Bileti

Anamur - Konya Otobüs Bileti

Anamur Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Anamur Otobüs Bileti

Ankara - Anamur Otobüs Bileti

Adana - Anamur Otobüs Bileti

İzmir - Anamur Otobüs Bileti

Burdur - Anamur Otobüs Bileti

Isparta - Anamur Otobüs Bileti

Konya - Anamur Otobüs Bileti

Aydın - Anamur Otobüs Bileti

Balıkesir - Anamur Otobüs Bileti

Bursa - Anamur Otobüs Bileti

Muğla - Anamur Otobüs Bileti

Kayseri - Anamur Otobüs Bileti

Malatya - Anamur Otobüs Bileti

Hatay - Anamur Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Anamur Otobüs Bileti

Gaziantep - Anamur Otobüs Bileti

 
anamur otogar

Anamur Otogar

Anamur Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Güzelyurt Mahallesi 1401. Sk. No:8 Anamur/Mersin adresinde bulunmaktadır. Anamur Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.