türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
mersin erdemli

Erdemli Otobüs Bileti

Erdemli Otobüs Bileti Al

En ucuz Erdemli otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Erdemli otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Erdemli Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Erdemli'ye yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Erdemli'den gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Erdemli'ye veya Erdemli'den otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Erdemli Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Erdemli Otobüs Firmaları

Erdemli Otogarı kalkışlı veya Erdemli Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Erdemli Otobüs Firmaları'nın Erdemli Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Erdemli Hakkında

Erdemli Gezilecek Yerler

Erdemli, Mersin ilinin bir ilçesidir. Erdemli isminin nereden olduğu kesin olarak belli değildir. 1 Haziran 1954 tarihinde ilçe olmuştur. Turizmi, tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri açısından önemli bir gelişme potansiyeline sahiptir. İlçenin giriş ve çıkışları çam ağaçlarıyla kaplıdır. Turizmi, tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri açısından önemli bir gelişme potansiyeline sahiptir.

Erdemli gezilecek yerleri; Efsanesi olan Kız Kalesi, Selçuklu mimarisinin örneklerinin görüldüğü Paşa Türbesi ve Murat Sofu Türbesi, Roma eserlerinden biri olan Adam Kayalar, insan ve hayvan kabartmalarının olduğu Şeytan Deresi, bölgenin en büyük obruklarından biri Cennet-Cehennem Obruğu, Zeus’un kızlarının sevinç, cesaret ve sabrı temsil ettiği efsanesine inanılan Üç Güzeller Mozaiği gelen ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır.

Erdemli halkının çoğunluğu Yörük kökenli olduğu için turunçgillerin ve turfanda sebzelerinin en çok üretildiği bir ilçedir. Çeşitli sebze ve meyveler özellikle muz, tropik meyveler ve seracılık ile el sanatlarından dokumacılık ilçe ekonomisinde önemli bir rol oynamaktadır.

Erdemli’ye havayolu ile ulaşım için en yakın 145 km uzaklıkta bulunan Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı kullanabilir. Mersin şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer alan Erdemli’ye şehir içi toplu taşımayı kullanarak ulaşılabilirsiniz.

Erdemli Otobüs Bileti Fiyatları

Erdemli'den diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Erdemli'ye ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Erdemli Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Erdemli otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Erdemli Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Erdemli Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Erdemli - Aydın Otobüs Bileti

Erdemli - Ankara Otobüs Bileti

Erdemli - İzmir Otobüs Bileti

Erdemli - İstanbul Otobüs Bileti

Erdemli - Balıkesir Otobüs Bileti

Erdemli - Denizli Otobüs Bileti

Erdemli - Kayseri Otobüs Bileti

Erdemli - Malatya Otobüs Bileti

Erdemli - Isparta Otobüs Bileti

Erdemli - Muğla Otobüs Bileti

Erdemli - Burdur Otobüs Bileti

Erdemli - Adana Otobüs Bileti

Erdemli - Gaziantep Otobüs Bileti

Erdemli - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Erdemli - Hatay Otobüs Bileti

Erdemli - Konya Otobüs Bileti

Erdemli Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Erdemli Otobüs Bileti

Ankara - Erdemli Otobüs Bileti

Adana - Erdemli Otobüs Bileti

İzmir - Erdemli Otobüs Bileti

Burdur - Erdemli Otobüs Bileti

Isparta - Erdemli Otobüs Bileti

Konya - Erdemli Otobüs Bileti

Aydın - Erdemli Otobüs Bileti

Balıkesir - Erdemli Otobüs Bileti

Bursa - Erdemli Otobüs Bileti

Muğla - Erdemli Otobüs Bileti

Kayseri - Erdemli Otobüs Bileti

Malatya - Erdemli Otobüs Bileti

Hatay - Erdemli Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Erdemli Otobüs Bileti

Gaziantep - Erdemli Otobüs Bileti

 
erdemli otogar

Erdemli Otogar

Erdemli Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Merkez Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı 537/b LCW Magazası yanı Erdemli/Mersin adresinde bulunmaktadır. Erdemli Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.