türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ali osman ulusoy

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy İletişim

Ali Osman Ulusoy Hakkında

Karadeniz Bölgesinde tarihiyle ön planda olan Trabzon turizmde de doğal güzellikleriyle göz doldurmaktadır. Türkiye de kara ulaşımında devamlılığını gösteren Ulusoy markası 2014 yılında Ali Osman Ulusoy'un babasının vefatıyla Ulusoy'dan ayrılarak Trabzon merkezli firma olarak Ali Osman Ulusoy adıyla ülkemizin birçok iline ulaşım hizmeti vermektedir. Ali Osman Ulusoy 1958 yılından sonra dünyada adını duyurmuş otobüs markası olan Mercedes-Benz 'in Türkiye de dağıtıcılığını yapmıştır. Müşterilerinin can güvenliğini, rahatlığını önemseyerek otobüs filosunu günün koşullarıyla devamlı yenilemektedir. Ali Osman Ulusoy firması kanun ve kurallara uyan, yeşil ve mavinin buluştuğu Trabzon yöresindeki insanların samimiyetini taşıyan personelleriyle kendini geliştirerek yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet vermektedir. 1957 ‘den bu yana Ulusoy Kollektif Şirketi olan Ali Osman Ulusoy ve ortaklığının temellerinin atılarak günümüzdeki insan taşımacılığı sektöründe marka haline gelmiştir.

Ali Osman Ulusoy Dinlenme Tesisleri

Ali Osman Ulusoy'un sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Baktat Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Bolu Highway (Konakoğlu) Dinlenme Tesisleri Yolçatı Köyü / Bolu
Kolaylı Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi Sivrihisar / Eskişehir
Pervanlar Dinlenme Tesisleri Maçka / Trabzon
Soğancı Park Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun
Taşpınar Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ali Osman Ulusoy otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ali Osman Ulusoy otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti Fiyatları

Ali Osman Ulusoy güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ali Osman Ulusoy Otobüs Seferleri

Ali Osman Ulusoy'in Trabzon İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Artvin, Bayburt, Bilecik, Burdur, Bursa, Çorum, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Uşak, Yalova, Zonguldak

Not: Ali Osman Ulusoy otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ali osman ulusoy

Firma: Ali Osman Ulusoy

Kuruluş Yılı: 1949

Kurucu: Ali Osman Ulusoy

Şirket: Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu

Adresi: Şehirlerarası Otobüs terminali No:1 / Trabzon

Merkezi: Trabzon

Müşteri Hizmetleri: 0850 532 88 88