türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
as bafra

As Bafra Otobüs Bileti

Yeniden As Bafra İletişim

As Bafra Hakkında

Samsun, Mustafa Kemal Atatürk'ün milli mücadeleyi başlattığı tarihi öneme sahip olan bir ilimizdir. En büyük ilçelerinden biri Bafra tütün yetiştiriciliğinin merkezi olarak biliniyor. Samsun, yeşille mavinin buluştuğu doğal güzellikleri olan kaplıcalar, havzaların, ovaların ve deltaların yer aldığı turizm açısından gelişen şehirlerimizden biridir. As Bafra 1973 yılında Bünyamin Bağcı tarafından kurulmuştur. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan son model araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, günümüz teknoloji sistemiyle donatılmış, (koltuk arkası tv + internet) otobüs filosuyla siz değerli yolcularına konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sunmaktadır. Yeni As Bafra güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle siz değerli yolcularına sınırsız hizmet sunmaktadır. Sitesinde telefon numaralarını yayınlamakta ve online bilet satmaktadır. As Bafra kurulduğu bölgede tercih edilen otobüs firması olmanın verdiği gururla sektörde yerel bir otobüs işletmesi olarak Samsun halkına şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

As Bafra Dinlenme Tesisleri

Yeni As Bafra sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Hüsam Park Dinlenme Tesisleri Gülyalı / Ordu
Derindere Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Anadolu Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa

As Bafra Otobüs Bileti

Yeniden As Bafra Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. As Bafra otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. As Bafra otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

As Bafra Otobüs Bileti Fiyatları

As Bafra güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

As Bafra Otobüs Seferleri

As Bafra Seyahat Samsun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Artvin, Bilecik, Bolu, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon

Not: Yeniden As Bafra Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
as bafra

Firma: Yeniden As Bafra

Kuruluş Yılı: 2003

Kurucular: Necati Aydoğan, Halit Aydoğan, Hayati Aydoğan, Levent İşcan ve Hafize İşcan

Şirket: Yeniden As Bafra Seyahat Ltd. Şti.

Adresi: Emirefendi Mahallesi Yeni Otogar No:23 Bafra/Samsun

Merkezi: Samsun

Müşteri Hizmetleri: 0362 544 06 03