türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
as turizm

As Turizm Otobüs Bileti

Ankara As Turizm İletişim

As Turizm Hakkında

As Turizm 2005 yılında Yılmaz Karacabey tarafından kurulmuştur. Merkezi Yozgat ilinde olan firma temiz ve rahat otobüsleriyle siz değerli müşterilerine uygun fiyatlı bilet sağlamaktadır. Müşterilerinin isteklerini güler yüzlü personelleriyle yolcularına memnuniyetle hizmet sunmaktadır. Ulaşım sektöründe bulunduğu yıldan itibaren As Turizm yenilikçi ve gelişimçi özelliğini sürdürüyor. As Turizm Başkentimiz Ankara ve çevre illere güvenli ve konforlu yolculuk hizmeti vererek , insan taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

As Turizm Dinlenme Tesisleri

As Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Başkent Mola Park Sivrihisar / Eskişehir
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

As Turizm Otobüs Bileti

As Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. As Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. As Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

As Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Ankara As Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

As Turizm Otobüs Seferleri

As Turizm'in Ankara İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Antalya, Ankara, Bolu, Bursa, İstanbul, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Yozgat

Not: As Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
as turizm

Firma: As Turizm

Kuruluş Yılı: 2005

Kurucu: Yılmaz Karacabay

Şirket: Ankara As Turizm Ltd. Şti.

Adresi: Aşti D:79 / 06560 Yenimahalle / Ankara

Merkezi: Yozgat

Müşteri Hizmetleri: 0354 375 41 80