türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
aydın turizm

Aydın Turizm Otobüs Bileti

Aydın Turizm İletişim

Aydın Turizm Hakkında

Aydın, Ege Bölgesinde denizin ve güneşin tadının çıkarıldığı illerimizden biridir. Aydın Turizm 1991 yılında Sinan Uzun tarafından kurularak, Aydın iline yerel firma olarak seyahat hizmeti vermektedir. Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte sefer sayılarıda artmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konuklarına güvenli ve kaliteli seyahat sunmaktadır. Aydın Turizm filosunda yolcularının isteklerini karşılayabilecek son model Mercedes, Man ve Temsa markalarından araçlar bulundurmaktadır. Aydın yöresinin samimiyeti ve sıcaklığını hissedeceğiniz personelleriyle seyahat sırasında otobüs içinde ikram vermektedir. Aydın Turizm popüler rotalarında 2+1 otobüsleriyle rahat bir yolculuk sunmaktadır. Ege Bölgesinin önde gelen firmalarından biri olma özelliğini koruyarak insan taşımacılığı seköründe yerini korumakta ve kendini geliştirerek ilerlemektedir.

Aydın Turizm Dinlenme Tesisleri

Aydın Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Kolaylı Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
ŞÇ Park Dinlenme Tesisleri Sinanpaşa/ Afyonkarahisar

Aydın Turizm Otobüs Bileti

Aydın Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Aydın Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aydın Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Aydın Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Aydın Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Aydın Turizm Otobüs Seferleri

Aydın Turizm'in Aydın İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Aydın, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Muğla

Not: Aydın Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Aydın Turizm

Firma: Aydın Turizm

Kuruluş Yılı: 1991

Kurucu: - Sinan Uzun

Şirket: -

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı NO:137 Esenler / İstanbul

Merkezi: Aydın

Müşteri Hizmetleri: 0850 466 09 09