türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
bafra seyahat

Bafra Seyahat Otobüs Bileti

Bafra Seyahat İletişim

Bafra Seyahat Hakkında

Samsun'un en büyük ilçelerinden biri Bafra tütün yetiştiriciliğinin merkezi olarak biliniyor. Bafra Seyahat 2014 yılında Recep Saruhan tarafından kurularak kara ulaşımında hizmete girmiştir. Yerel bir otobüs firması olmanın sorumluluğuyla kaliteli seyahat hizmeti vermektedir. Samsun halkı tarafından benimsenen Bafra Seyahat en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Son model araçları müşterilerinin ihtiyaçlarınızı karşılayan, güvenli ve rahat yolculuk geçirmeniz için en iyi şekilde donatılmıştır. Personelleri güler yüzlü davranışlarıyla Samsun halkını temsil etmektedir. Bafra Seyahat güvenli insan taşımacılığında kendini sürekli geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Bafra Seyahat Dinlenme Tesisleri

Bafra Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Kerasus Dinlenme Tesisleri / Giresun
Metro Ganita Park Dinlenme Tesisleri / Çorum

Bafra Seyahat Otobüs Bileti

Bafra Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Bafra Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bafra Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Bafra Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Bafra Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Bafra Seyahat Otobüs Seferleri

Bafra Seyahat Samsun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Artvin, Bursa, Düzce, Giresun, İstanbul, Kocaeli, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Trabzon, Yalova

Not: Bafra Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
bafra seyahat

Firma: Bafra Seyahat

Kuruluş Yılı: 2014

Kurucu: Recep Saruhan

Şirket: -

Adresi: Emirefendi mah. otogar no:13 Bafra / Samsun

Merkezi: Bafra

Müşteri Hizmetleri: 0362 544 10 20