türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ben turizm

Ben Turizm Otobüs Bileti

Ben Turizm İletişim

Ben Turizm Hakkında

Halk söylemiyle Antep, dünyada yaşanılan en eski yerleşim şehirlerindendir. Gaziantep, İpek ve Baharat Yollarının geçiş noktalarından biri olmasıyla zengin mutfak kültürü ve tarihi miras kalmıştır. Gaziantep Kalesi, Çinegene Kızı mozaiği, Antep baklavası ve Antepfıstığı simgesidir. Özkeleş Ailesi 1940 senesinden bu yana Gaziantep' te ulaşım sektöründe hizmet vermektedir. Mehmet Arap Özkeleş ve Halil Özkeleş tarafından 2000 yılında Ben Turizm hizmete açılmıştır. Yılların verdiği deneyimle güvenli ve konforlu seyahat hizmetinde Antep'te ilk tercih edilen firmalardan biridir. Son model teknoloji ve donanımlı otobüs filosuyla siz değerli konuklara kaliteli yolculuk hizmeti sunmaktadır. Ben Turizm yolcularının mola zamanında ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bir çok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. 2000 yılından bu yana verdiği hizmetlerle TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip bir otobüs işletmesidir. Gün geçtikçe hızla büyüyen Ben Turizm yolcu taşımacılığında hizmet vermeye devam etmektedir.

Ben Turizm Dinlenme Tesisleri

Ben Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Tuana Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Kolaylı Dinlenme Tesisi / Afyonkarahisar
Türsan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Kaptan Tesisleri Dazkırı / Afyonkarahisar
Atik Tesisleri Beyşehir/ Konya
Vatan Dinlenme Tesisleri / Konya
Gazipaşa Tesisleri Gazipaşa / Antalya
Zirve Dinlenme Tesisleri / Mersin
Günaydın Dinlenme Tesisleri Seydişehir / Konya
Başkent Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir

Ben Turizm Otobüs Bileti

Ben Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ben Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ben Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ben Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Ben Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ben Turizm Otobüs Seferleri

Ben Turizm'in Gaziantep İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Nevşehir, Sakarya

Not: Ben Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ben turizm

Firma: Ben Turizm

Kuruluş Yılı: 2000

Kurucu: Halil Özkeleş - Mehmet Arap Özkeleş

Şirket: -

Adresi: Yeni Otogar No: 16-17 Şehitkamil / Gaziantep

Merkezi: Şehitkamil

Müşteri Hizmetleri: 444 11 27