türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
bursa turizm

Bursa Turizm Otobüs Bileti

Bursa Turizm İletişim

Bursa Turizm Hakkında

Bursa merkezli otobüs firması olarak seyahat hizmeti sunan Bursa Turizm, her gün Türkiye'den Yunanistan'a ve Bulgaristan'a seferler düzenlemektedir. Filosundaki tüm araçlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konuklarına güvenli ve kaliteli yolculuk hizmeti sunmaktadır. Bursa Turizm yolcuları her türlü kazaya karşı özel koltuk sigortası ile sigortalamaktadır. Bursa Turizm popüler rotalarını güvenli otobüsleriyle konforlu ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Bursa Turizm Dinlenme Tesisleri

Bursa Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Bursa Turizm Otobüs Bileti

Bursa Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Bursa Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bursa Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Bursa Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Bursa Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Bursa Turizm Otobüs Seferleri

Bursa Turizm'in Bursa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Balıkesir, Bursa, Çanakkkale, Edirne, İstanbul, Kocaeli, Yalova

Not: Bursa Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
bursa turizm

Firma: Bursa Turizm

Kuruluş Yılı: 2000

Kurucu: - -

Şirket: Bursa Turizm İnternational Transport Uluslararası Taşımacılık

Adresi: -

Merkezi: Bursa

Müşteri Hizmetleri: 0224 245 47 37