türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
buzlu burizm

Buzlu Turizm Otobüs Bileti

Eskişehir Buzlu Turizm İletişim

Buzlu Turizm Hakkında

Porsuk Çayı'nın geçtiği ve içerisinde iki köklü üniversite bulunmasıyla öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir son yıllarda yerli turistlerin gezi amaçlı geldiği muazzam bir ilimizdir. Eskişehir ilinde Ceylan Buzlu tarafından 2009 yılında Buzlu Turizm kurulmuştur. Yolcu taşımacılığında kurulduğu bölgede yolcuların en çok tercih ettiği firmadır. Güler yüzlü personelleriyle siz değerli yolculara kaliteli bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Belirli aralıklarla eğitim programları düzenleyerek personel kalitesiyle birlikte hizmet kalitesini de sürekli yükseltmektedir. Yolcularının ihtiyaçlarının karşınabileceği şekilde donatılmış otobüs filosuyla güvenli ve rahat seyahat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Buzlu Turizm uygun fiyatlı otobüs bileti avantajı da sağlamaktadır. Yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyarak kaliteli hizmet vermektedir. Buzlu Turizm ''Gelecek Taşıyoruz'' sloganı ile insan taşımacılığı sektöründe yoluna devam etmektedir.

Buzlu Turizm Dinlenme Tesisleri

Eskişehir Buzlu Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Metin Dinlenme Tesisleri Pamukova / Sakarya
Su Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa

Buzlu Turizm Otobüs Bileti

Buzlu Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Eskişehir Buzlu Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Buzlu Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Buzlu Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Eskişehir Buzlu Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Eskişehir Buzlu Turizm Otobüs Seferleri

Buzlu Turizm Eskişehir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Burdur, Denizli, Edirne, İstanbul, İzmir, Kırklaeli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak,

Not: Buzlu Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
buzlu turizm

Firma: Buzlu Turizm

Kuruluş Yılı: 2009

Kurucu: Ceylan Buzlu

Şirket: -

Adresi: Eskişehir Şehirler Arası Otobüs Terminali / Eskişehir

Merkezi: Eskişehir

Müşteri Hizmetleri: 0222 217 45 02