türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
can dersim tuncelililer turizm

Can Dersim Tuncelililer Otobüs Bileti

Can Dersim Tuncelililer İletişim

Can Dersim Tuncelililer Hakkında

Can Dersim Tuncelililer Turizm 1976 yılında Kazım Aslan tarafından Tunceli ilinde kurulmuştur. Tunceli halkının ulaşım ihtiyacını karşılayabilmek adına yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak otobüs filosunu son model teknoloji ve sistemle donatmıştır. Otobüs işletmeciliği sektöründe günün şartlarına uyarak siz değerli konuklarına kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Deneyimli personelleriyle sektördeki standartlara uygun şekilde davranan Can Dersim Tunceliler yenilikçi ve gelişimci özelliğini sürekli olarak ilerletmektedir. Dersim yöresinin tercih ettiği otobüs firmaları arasında yerini almaktadır. Türkiye'nin birçok şehrine sefer düzenlemektedir. Can Dersim Tuncelililer ulaşım sektöründeki yerini koruyarak devamlılığını sürdürmektedir.

Can Dersim Tuncelililer Turizm Dinlenme Tesisleri

Can Dersim Tuncelililer Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Can Dersim Tuncelililer Otobüs Bileti

Tuncelililer firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Can Dersim Tuncelililer otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tuncelililer Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Can Dersim Tuncelililer Otobüs Bileti Fiyatları

Can Dersim Tuncelililer Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Can Dersim Tuncelililer Turizm Otobüs Seferleri

Can Dersim Tuncelililer Tunceli İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, bAksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bilecik, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Ordu, Sivas, Sakarya, Şanlıurfa, Trabzon, Tunceli, Uşak

Not: Can Dersim Tuncelililer otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
can dersim tuncelililer turizm

Firma: Can Dersim Tuncelililer Turizm

Kuruluş Yılı: 1976

Kurucu: Kazım Aslan

Şirket: -

Adresi: Alibaba Mah. Belediye Otogarı Merkez / Tunceli

Merkezi: Tunceli

Müşteri Hizmetleri: 444 00 62