türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
divriği nazar

Divriği Nazar Otobüs Bileti

Divriği Nazar İletişim

Divriği Nazar Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Sivas ili tarihinin eskilere dayandığı ulaşım ve konaklama yeri olmuştur. Sivas'ın en önemli özelliği ise Kurtuluş Savaşı'nın temellerinin atıldığı ilimizdir. Sivas ilinin Divriği ilçesinde 2002 yılında Ömer Kahveci tarafından kurularak şehirler arası yolcu taşımacılığı sektörüne katilmıştır. Güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bakımlı ve temiz otobüs filosuyla siz değerli yolcularına kaliteli ulaşım imkanı sunmaktadır. Keyifli bir yolculuk geçirmeniz adına koltukların arkasında Tv bulunmaktadır. Divriği Nazar otobüs işletmesi olarak güvenli ve konforlu yolculuğun adresi olarak hizmet vermektedir. Sivaslıların tercih ettiği firma olmanın gururuyla sektörde sürekli gelişmeler göstererek hizmet vermektedir.

Divriği Nazar Dinlenme Tesisleri

Divriği Nazar Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat

Divriği Nazar Turizm Otobüs Bileti

Divriği Nazar Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Divriği Nazar otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Divriği Nazar otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Divriği Nazar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Divriği Nazar güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Divriği Nazar Turizm Otobüs Seferleri

Divriği Nazar Sivas İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Bolu, Düzce, İstanbul, Kocaeli, Sivas

Not: Divriği Nazar otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
divriği nazar

Firma: Divriği Nazar Turizm

Kuruluş Yılı: 2002

Kurucu: Ömer Kahveci

Şirket: -

Adresi: Atatürk Cad. Belediye garajı No:250 Divriği / Sivas

Merkezi: Divriği

Müşteri Hizmetleri: 0346 418 27 27