türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
doğu karadeniz ekspres

Doğu Karadeniz Otobüs Bileti

Doğu Karadeniz Ekspres İletişim

Doğu Karadeniz Hakkında

Doğu Karadeniz Ekspres 1968 yılında Selahattin Kamburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından Rize ilimizde kurulmuştur. Ülkemizin en çok yağış alan ili olma özelliğiyle bol oksijenli yaylaları, dereleri, yemekleri, tarihi kalıntaları ve yemek kültürüyle ziyarete gelen turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Rize halkının benimsediği firma olarak sektörde yerini almıştır. Hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyan otobüs işletmesi siz değerli yolcularına kaliteli ulaşım imkanı sağlamaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla bakımlı ve rahat otobüsleriyle güvenli bir seyahat hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra araç içi yiyecek ve içecek ikramları da sunmaktadır. Doğu Karadeniz gücüne güç katan otobüs işletmesi olarak bölgesine keyifle ulaşım hizmeti vermektedir.

Doğu Karadeniz Dinlenme Tesisleri

Doğu Karadeniz Ekspres sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Kerasus Dinlenme Tesisleri / Giresun
Metro Ganita Park Dinlenme Tesisleri / Çorum
Ocaklı Dinlenme Tesisi Sungurlu / Çorum
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Sç Park Dinlenme Tesisleri Sinanpaşa / Afyon

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Bileti

Doğu Karadeniz firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Doğu Karadeniz otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Doğu Karadeniz Ekspres otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Doğu Karadeniz Otobüs Bileti Fiyatları

Doğu Karadeniz Ekspres güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Doğu Karadeniz Otobüs Seferleri

Doğu Karadeniz Ekspres Rize İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Artvin, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Uşak

Not: Doğu Karadeniz otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
doğu karadeniz ekspres

Firma: Doğu Karadeniz Ekspres

Kuruluş Yılı: 1968

Kurucu: Selahattin Kamburoğlu ve Özcihan Kurnaz

Şirket: Doğu Karadeniz Yük Eşya ve Yolcu Taş. İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Pazar Mah. Dikmen Cad. No: 29/37 Pazar / Rize

Merkezi: Pazar

Müşteri Hizmetleri: 0850 843 08 53