türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ede turizm

Ede Turizm Otobüs Bileti

Ede Turizm İletişim

Ede Turizm Hakkında

Ede Turizm 2019 yılında Kahramanmaraş merkezli olarak 3 arkadaşın bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Ede Turizm son teknoloji otobüsleri ile yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen yılların tecrübesi ve deneyimine sahip firmalar gibi profesyonel hizmet vermektedir. Türkiye'nin bir çok yerine seferler düzenlemekte ve indirimli otobüs biletleri satmaktadır.

Ede Turizm Dinlenme Tesisleri

Ede Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ede Turizm Otobüs Bileti

Ede Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ede Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ede Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ede Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Ede Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ede Turizm Otobüs Seferleri

Ede Turizm'in Kahramanmaraş İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Konya, Kütahya, Mersin, Sakarya, Samsun, Trabzon

Not: Ede Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ede turizm

Firma: Ede Turizm

Kuruluş Yılı:2019

Kurucu: Celil Dağ, Mehmet Tekinşen, Coşkun Dağ, Abdülkadir Küçükdevlet

Şirket: KAHRAMANMARAŞ EDE OTOMOTİV SEYAHAT TURİZM TAŞIMACILIK PETROL SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

Adresi: Yavuz Selim Mah. 73040 Cad. NO:27 A.DULKADİROĞLU/KAHRAMANMARAŞ

Merkezi: Kahramanmaraş

Müşteri Hizmetleri: 0344 235 37 37