türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
elazığ murat turizm

Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti

Elazığ Murat Turizm İletişim

Elazığ Murat Turizm Hakkında

Elazığ'ın gezilip görülesi doğal güzelliklerinden biri olan Murat Nehri'nden esinlenerek firma ismini almıştır. Elazığ Murat Turizm Rasim Erdoğan, Abdüsselam Kaya, Hüseyin Ünlü, Yalçın Al ortaklığında 3 Mayıs 1974 günü şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Her geçen yıl gelişen teknolojiyle birlikte gücüne güç katarak ilerleme kaydetmektedir. Otobüs filosunda gerekli donanım ve yapıyı bulundurarak konuklarına güvenli ulaşım imkanı sağlamaktadır. Güler yüzlü ve saygılı personelleriyle siz değerli yolcuların isteklerini yerine getirmektedir. Murat Turizm en iyi firmalar arasında yerini almaktadır. Müşteri hizmetleri numarasıyla kolay iletişim sağlamaktadır. Murat Turizm firmasının birden fazla ilde şubesi bulunmakta ve yolcularını zamanında destinasyonlara ulaştırmaktadır. Elazığ halkının tercih ettiği firmalar arasında yer almanın verdiği onurla sektörde devamlılığını sürdürmektedir.

Elazığ Murat Turizm Dinlenme Tesisleri

Murat Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Adalya Dinlenme Tesisleri Sandıklı / Afyonkarahisar
Aktaş Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas
Ali Bilir Dinlenme Tesisi Beyşehir / Konya
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Ankara
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Öztürkler Dinlenme Tesisleri / Bolu
Ulu Dinlenme Tesisleri / Adıyaman

Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti

Murat Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Elazığ Murat Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Murat Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Murat Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Elazığ Murat Turizm Otobüs Seferleri

Elazığ Murat Turizm Elazığ İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya

Not: Elazığ Murat Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
elazığ murat turizm

Firma: Elazığ Murat Turizm

Kuruluş Yılı: 1974

Kurucular: Rasim Akdoğan, Abdusselam Kaya, Hüseyin Ünlü, Yalçın Al

Şirket: -

Adresi: Elazığ Terminali Peron No: 2-3 Merkez / Elazığ

Merkezi: Elazığ

Müşteri Hizmetleri: 444 00 23