türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
elbirlik

Elbirlik Otobüs Bileti

Elbirlik İletişim

Elbirlik Hakkında

Ege Bölgesinde yer alan Aydın ilinin gözde ilçesi Kuşadası en önemli turizm merkezlerinden biridir. Türkiye'nin en büyük 3. limanı olma özelliğini taşımaktadır. Kuşadası yaz sezonunda yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Gelen ziyaretçilerini doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla kendine hayran bırakmaktadır. Elbirlik Turizm 1946 yılında İbrahim Özsürücü tarafından yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Küçük arabalarla sefer düzenlemeye başlamış daha sonra 1950'li yıllardan sonra araç filosunu çoğaltarak gelişmeye başlamıştır. Yine 1950 yıllarında firmaya Kuşadası tarafından tanınan Ahmet Hamdi Özyiğit ile ortak olurlar. 1990 yıllarında gelişmesini sürdüren Elbirlik Turizm kurumsallaşmıştır. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak hizmet anlayışı olmuştur. Otobüs filosunu 2+1 şeklinde dizayn edilmiş, koltuk arkalarında Tv+ Wi-Fi bulunmasıyla yolculuk keyifli geçmektedir. Araç içinde yiyecek içecek ikramlarıda bulunmaktadır. Yolcularına güvenli ve kaliteli ulaşım imkanı sağlamaktadır. Aydın yöresinin tercih ettiği firma olarak Aydın / İzmir güzergahları yoluna hızla devam etmektedir.

Elbirlik Dinlenme Tesisleri

Elbirlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Elbirlik Otobüs Bileti

Elbirlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Elbirlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Elbirlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Elbirlik Otobüs Bileti Fiyatları

Elbirlik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Elbirlik Otobüs Seferleri

Elbirlik Aydın İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Nevşehir, Sakarya

Not: Elbirlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
elbirlik

Firma: Elbirlik

Kuruluş Yılı: 1946

Kurucu: İbrahim Özsürücü

Şirket: Elbirlik Taşımacılık ve Seyahat Ltd.Şti.

Adresi: Boyalık Mevkii Hüseyin Can Bulvarı No:20 Kuşadası / Aydın

Merkezi: Kuşadası

Müşteri Hizmetleri: 0256 622 22 99