türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
erektaş turizm

Erektaş Turizm Otobüs Bileti

Erektaş Turizm İletişim

Erektaş Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesinin bereketli illerinden biri olan Tokat tarihi bir şehrimizdir. Erektaş Turizm 1987 yılında Semih Salim Baç tarafından kurularak yolcu taşımacılığı sektöründe yer edinmiştir. "Önce İnsan" anlayışını benimseyen Erektaş firması seyahat hizmeti vermektedir. Dinamik ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli ulaşım ağı sağlamaktadır. Otobüs firması olan kanun ve kurallara uyarak meslek standartlarını geliştirmektedir. Erektaş Turizm kurulduğu günden bu zamana kadar müşterilerinin istek ve şikayetlerini değerlendirerek daha iyi hizmet vermektedir. Günümüz koşullarına uygun donatılmış 2+1 otobüs filosuyla güvenli ve rahat yolculuk imkanı sağlamaktadır. Eraktaş otobüs firması olarak araçlarında koltuk arkası tv+klima+sınırsız yiyecek ve içecek ikramlarıda sunmaktadır. Konuklarını güvenli bir şekilde gidecekleri destinasyona tam zamanında ulaştırmaktadır. Tokat halkının tercih ettiği firma olmanın verdiği gururla insan taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Erektaş Turizm Dinlenme Tesisleri

Erektaş Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bolu Highway Dinlenme Tesisleri Yolçatı / Bolu
Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Derindere Dinlenme Tesisi Osmancık / Çorum

Erektaş Turizm Otobüs Bileti

Erektaş firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Erektaş otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Erektaş Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Erektaş Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Erektaş güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Erektaş Turizm Otobüs Seferleri

Erektaş Çorum İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Ankara, Bolu, Çorum, Düzce, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Sivas, Tokat, Samsun

Not: Erektaş Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
erektaş turizm

Firma: Erektaş Turizm

Kuruluş Yılı: 1987

Kurucu: Ömer Yaşar Baç

Şirket: Erektaş Turizm Seyahat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Gazi Osman Paşa Mahallesi Gazi Bulvarı No:77 Erbaa / Tokat

Merkezi: Erbaa

Müşteri Hizmetleri: 0549 549 77 77