türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
fatih turizm

Fatih Turizm Otobüs Bileti

Fatih Turizm İletişim

 

Fatih Turizm Hakkında

Tarihi bir şehir olan Kırklareli birçok antik yerleşim merkezine sahiptir. Fatih Turizm 1983 yılında Kırklareli ilinde kurulmuştur. Kırklareli halkına güvenli bir şekilde çevre şehirlerine ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana sektördeki yenilikleri takip ederek daima gelişmektedir. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış araçlarıyla siz değerli yolcularına güvenli ve konforlu ulaşım imkanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli seyahat hizmeti vermektedir. Fatih Turizm yolcularını gidecekleri destinasyona zamanında gevenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Kurulduğu bölgede tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Fatih Turizm günümüzde de yolcu taşımacılığına devam etmektedir.

Fatih Turizm Dinlenme Tesisleri

Fatih Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Fatih Turizm Otobüs Bileti

Fatih Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Fatih Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Fatih Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Fatih Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Fatih Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Fatih Turizm Otobüs Seferleri

Fatih Turizm Kırklareli İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bursa, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ

Not: Fatih Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
fatih turizm

Firma: Fatih Turizm

Kuruluş Yılı: 1983

Kurucu: -

Şirket: Trakya Fatih Turizm Seyahat Ltd. Şti

Adresi: Kocasinan Mah. İstiklal cad. No:4 7-8 Lüleburgaz Şehirlerarası Otobüs Terminali Lüleburgaz / Kırklareli

Merkezi: Kırklareli

Müşteri Hizmetleri: 0288 417 01 39