türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
golden turizm

Golden Turizm Otobüs Bileti

Golden Turizm İletişim

Golden Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesinde yer alan Rize bol yağış alır ve yeşilin her tonuyla göz kamaştırmaktadır. Yeşil ve mavinin birleştiği oksijen dolu yaylaları, köyleri ve tarihiyle yerli ve yabancı turistleri misafir etmektedir. Ülkemizin vazgeçilmez içeceği çay Rize de üretilmektedir. Golden Turizm 2002 yılında Adnan Sarı tarafından Rize merkezli kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Kurulduğu yıldan itibaren yenilikleri takip etme özelliğini koruyan Kardeniz Golden Turizm Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Giresun, İzmir, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon, Uşak illerine sefer düzenlemektedir. Günümüz koşullarına uygun donatılmış otobüs filosuyla güvenli ve kaliteli seyahat hizmeti vermektedir. Daima kanun ve kurallara uyan bir firma olarak, güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli ulaşım sunmaktadır. Meslek standartlarına bağlı kalarak sektörde adım adım ilerlemektedir. Karadeniz halkının sıcaklığını ve samimiyetini çalışanlarıyla hissettirmektedir.

Golden Turizm Dinlenme Tesisleri

Golden Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Highway (Konakoğlu) Dinlenme Tesisleri / Bolu
Hüsam Park Dinlenme Tesisleri Gülyalı / Ordu
Derindere Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum

Golden Turizm Otobüs Bileti

Karadeniz Golden Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Mavi Karadeniz Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Karadeniz Golden Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Golden Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Golden Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Golden Turizm Otobüs Seferleri

Golden Turizm Rize İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Giresun, İzmir, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon, Uşak

Not: Golden Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
golden turizm

Firma: Karadeniz Golden Turizm

Kuruluş Yılı: 2002

Kurucu: Adnan Sarı

Şirket: Karadeniz Golden Turizm

Adresi: Şehirlerarası Otobüs Terminali / Rize

Merkezi: Rize

Müşteri Hizmetleri: 44 11 53