türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
görele seyahat

Görele Seyahat Otobüs Bileti

Görele Seyahat İletişim

Görele Seyahat Hakkında

Karadeniz Bölgesinde fındığı ile tanınan Giresun ilinin yeşil ve mavi tonlarının birleştiği eşsiz güzellikleri vardır. Görele Seyahat 2001 yılında Görele Otogarında Bireysel Otobüscüler ve Yazıhaneciler birleşerek 14 ortaklı olarak "Birlikten Doğan Güç" sloganıyla kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Küçük bir firma olarak sektörde başlayan Görele Seyahat zaman geçtikçe ulaşım ağını genişletmiştir. Şirket ortakları Hasan Ali Kodal, Ayhan Aydın, Mahmut Kodal birbirlerine aile gibi bağlıdır. Otobüs filosu trevago, tourismo, setra ve Man araçlarıyla yolcularına güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak yolcularının istek ve şikeyetlerini değerlendirerek daha iyi hizmet vermektedir. Giresun ilinden birçok güzergahlara seferler düzenlemektedir. Kurulduğu bölgede en fazla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla kalieli ulaşım hizmeti vermektedir.

Görele Seyahat Dinlenme Tesisleri

Görele Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Irmak Dinlenme Tesisleri Tosya / Kastamonu
Soğancı Park Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun

Görele Seyahat Otobüs Bileti

Görele Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Görele Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Görele Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Görele Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Görele Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Görele Seyahat Otobüs Seferleri

Görele Seyahat Giresun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bolu, Düzce, Giresun, İstanbul, Koaceli, Ordu, Sakarya, Samsun, Trabzon, Yalova

Not: Görele Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
görele seyahat

Firma: Görele Seyahat

Kuruluş Yılı: 2001

Kurucu: Görele Otogarı Bireysel Otobüscüler ve Yazıhaneciler

Şirket: -

Adresi: Görele Belediyesi Otobüs Terminali Görele / Giresun

Merkezi: Görele

Müşteri Hizmetleri: 0850 430 00 28