türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
güneydoğu seyahat

Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Bileti

Midyat Güneydoğu Seyahat İletişim

Midyat Güneydoğu Seyahat Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Mardin, İpek yolu güzergahı üzerinde bulunup tarihi kalıntıları miras kalmıştır. Dini ve tarihi açıdan önemli bir yere sahip olan nadir kentlerimizden biridir. Midyat Güneydoğu Turizm 1977 yılında Erol Ertaş tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne adım atmıştır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Sektördeki yenilikleri tekip ederek günümüz koşullarına uygun otobüs filosuyla siz değerli müşterilerine güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sunmaktadır. Yolcularını keyifli bir şekilde gidecekleri destinasyona zamanında ulaştırmaktadır. Yolcu taşımacılığı sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübeyle daha iyi hizmet imkanı sağlamaktadır. Midyat Güneydoğu Turizm online otobüs bileti TürkiyeOtobüsFirmaları.com'da!

Midyat Güneydoğu Seyahat Dinlenme Tesisleri

Midyat Güneydoğu Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Askoç Dinlenme Tesisleri Şehitkamil / Gaziantep
Koçhisar Dinlenme Tesisi Şereflikoçhisar / Ankara

Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Bileti

Midyat Güneydoğu Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Güneydoğu Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Midyat Güneydoğu Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Seferleri

Güneydoğu Seyahat Mardin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak

Not:Midyat Güneydoğu Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
güneydoğu seyahat

Firma: Midyat Güneydoğu Turizm

Kuruluş Yılı: 1977

Kurucu: Erol Ertaş

Şirket: Midyat Güneydoğu Taşimacilik Turi̇zm Hayvancilik Tarim İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Ulucami Mahallesi Şahinler No: 13/F Midyat / Mardin

Merkezi: Midyat

Müşteri Hizmetleri: 0482 462 15 30