türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
hazar turizm

Hazar Turizm Otobüs Bileti

Hazar Turizm İletişim

Hazar Turizm Hakkında

Elazığ tarihi yapılarıyla ve doğal güzellikleriyle gelen turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Hazar Turizm 1967 yılında Fikri Efendi Kaya tarafından ulaşım sektörüne dahil olmuştur. 1970'li yıllarda Mercedesin ürettiği meşhur otobüsleriyle çalışmaya başlamıştır. Güler yüzlü personelleriyle kural ve yasalara uyarak Elazığ halkına seyahat hizmeti sunmaktadır. Otobüs işletmesi olarak yolcularını zamanında gidecekleri destinasyona güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Hazar Turizm müşteri hizmetleri telefon numarasıyla kolay iletişim kurmaktadır. "Önce Hizmet" sloganını benimseyen firma sektördeki gelişmeleri takip ederek devamlı gelişmektedir. Yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. 6-12 yaş arası çocuklara ve engellilere %50 indirimli bilet satışı uygulanmaktadır.

Hazar Turizm Dinlenme Tesisleri

Elazığ Hazar Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Asel Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Mavikent Dinlenme Tesisleri / Kırşehir
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Veli Oğlu Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas
Öztürkler Dinlenme Tesisleri Bolu Dağı / Bolu

Hazar Turizm Otobüs Bileti

Elazığ Hazar Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Elazığ Hazar Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hazar Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Hazar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Elazığ Hazar güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Hazar Turizm Otobüs Seferleri

Hazar Turizm Elazığ İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Balıkesir, Bolu, Bursa, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon, Uşak

Not: Hazar Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
hazar turizm

Firma: Hazar Turizm

Kuruluş Yılı: 1967

Kurucu: Fikri Efendi Kaya

Şirket: Hazar Turizm Ltd. Şti.

Adresi: Olgunlar Mahallesi, Atatürk Blv. No:64, 23040 Merkez / Elazığ

Merkezi: Elazığ

Müşteri Hizmetleri: 444 03 23