türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
İsmail Ayaz

Es Es İsmail Ayaz Otobüs Bileti

Es Es İsmail Ayaz Turizm İletişim

Es Es İsmail Ayaz Hakkında

Eskişehir merkezli olarak 1960 yılında İsmail Ayaz tarafından kurularak yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Seyahat Acentelik Belgesi olan firma yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemiştir ve Hac seferleri de yapmıştır. Zaman geçtikçe ulaşım ağını genişleterek güzergahları çoğaltmıştır. Sayın İsmail Ayaz'ın vefatından sonra işlerin başına oğlu Gürol Ayaz geçmiştir. 2018 yılında firma adı Özberkay Turizm olarak değişmiştir. Afyon, Antalya, Aydın, Bilecik, Burdur, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Muğla, Sakarya illeri, arası seferler düzenlemektedir. Günümüz teknolojisiyle donatılmış otobüs filosuyla siz değerli yolcularına konforlu ve güvenli seyahat hizmeti vermektedir. İnternet, priz, her koltukta televizyon, rahat koltuk ve yiyecek-içecek ikramlarıyla kaliteli yolculuk imkanı sunmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerine daha iyi hizmet vermek için daima gelişmektedir. Özberkay Turizm yılların verdiği tecrübeyle müşteri mennuniyetini üst seviyelere çıkartarak hizmet vermektedir.

İsmail Ayaz Dinlenme Tesisleri

İsmail Ayaz - Özberkay Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

İsmail Ayaz Otobüs Bileti

İsmail Ayaz Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özberkay Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İsmail Ayaz otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

İsmail Ayaz Otobüs Bileti Fiyatları

İsmail Ayaz güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

İsmail Ayaz Otobüs Seferleri

İsmail Ayaz Eskişehir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Antalya, Aydın, Bilecik, Burdur, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Muğla, Sakarya

Not: İsmail Ayaz otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ismail ayaz

Firma: İsmail Ayaz

Kuruluş Yılı: 1960

Kurucu: İsmail Ayaz

Şirket: İsmail Ayaz ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: -

Merkezi: Antalya

Müşteri Hizmetleri: 0242 331 00 11