türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kanberoğlu turizm

Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti

Kanberoğlu Turizm İletişim

Kanberoğlu Turizm Hakkında

Trabzon, Karadeniz Bölgesi'nin gözde şehirlerinden olan yeşilliğiyle göz kamaştıran ve tarihe eşlik etmiş önemli bir ilimizdir. Trabzon halkı geçmini fındık, çay, sebze, meyve ve balıkçılık ile sağlamaktadır. Kanuni Sultan Süleyman'nın doğum yeri olarak ve birçok olaya şahitlik etmiş tarihi bir şehirdir. Lezzetiyle tadının damaklarda kaldığı Akçaabat Köftesi'yle de ünlüdür. Kanberoğlu 1969 yılında Yaşar Temel Kanber tarafından Tranzon ilinde kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermektedir. Aile şirketi olarak nitelendirilen firma yeni işe başlayacak personellerini belirli eğitimler vermekte böylece sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadır. Günümüz teknoloji koşullarına uygun donatılmış otobüs filosuyla yolcularına konforlu ve güvenli ulaşım imkanını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima kendini geliştirmektedir. Güler yüzlü ve saygılı çalışanları araç içinde siz değerli yolcuların beklentilerini karşılayarak ve ikramlarda bulunarak hizmet vermektedir. Kanberoğlu yolcularının molada ihtiyaçlarını karşılayabileceği titizlikle seçilmiş uygun fiyatlı birçok dinlenme tesisiyle anlaşmalıdır. Kanberoğlu Turizm sektörde Trabzon halkının gözbebeği olmanın verdiği gurur ile ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kanberoğlu Turizm Dinlenme Tesisleri

Kanberoğlu Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ümran Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun
Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri / Afyon
STR Dinlenme Tesisleri / Manisa
Coşkun Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Derindere Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Akabe Dinlenme Tesisleri / Düzce
Aytur Dinlenme Tesisleri Gerede / Bolu
Yüceller Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Doğan Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana

Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti

Kanberoğlu firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kanberoğlu Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kanberoğlu Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kanberoğlu Otobüs Bileti Fiyatları

Kanberoğlu Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kanberoğlu Otobüs Seferleri

Kanberoğlu Turizm Trabzon İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ağrı, Ankara, Antalya, Bayburt, Burdur, Bursa, Çorum, Düzce, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Mersin, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Tokat, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Not: Kanberoğlu Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kanberoğlu turizm

Firma: Kanberoğlu Turizm

Kuruluş Yılı: 1969

Kurucu: Yaşar Temel Kanber

Şirket: Kanberoğlu Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.

Adresi: Deği̇rmendere Otogari No:5 / Trabzon

Merkezi: Trabzon

Müşteri Hizmetleri: 0462 325 22 83