türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kaptanoğlu seyahat

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Bileti

Kaptanoğlu Seyahat İletişim

Kaptanoğlu Seyahat Hakkında

Giresun fındığı ile tanınan şirin şehrimizdir. Kaptanoğlu Seyahat 1965 yılında Giresun merkezli olarak Salih Kaptanoğlu tarafından kurularak şehirler arası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Amasya, Bolu, Bursa, Düzce, Giresun, İstanbul, Katamonu, Kocaeli, Ordu, Sakarya, Samsun, Yalova şehirlerine seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak beklentileri karşılamaktadır. Günümüz teknolojisine uygun sistemle donatılmış konforlu ve güvenli ulaşım imkanı sunmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli seyahat hizmet, sunmaktadır. Yolcularını zamanında gidecekleri yere rahat ve güvenli şekilde ulaştırmaktadır. Yolcuların molada ihtiyaçlarını karşılayabileceği uygun fiyatlı titizlikle seçilmiş birçok dinlenme tesisiyle anlaşmalıdır. Karadeniz Bölgesinin gözde firmaları arasında yerini almıştır. Kurulduğu tarihten itibaren daha iyi hizmet vermek adına sektördeki yenilikleri takip ederek daima gelişmektedir. Karadeniz halkının en çok tercih edilen firmalarının arasında yer almanın verdiği sorumluluk ile sektörde ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Kaptanoğlu Seyahat Dinlenme Tesisleri

Kaptanoğlu Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bopzbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Onur Park Dinlenme Tesisleri Tosya / Kastamonu
Zorlu Park Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Bileti

Kaptanoğlu Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kaptanoğlu Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kaptanoğlu Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Kaptanoğlu güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Seferleri

Kaptanoğlu Seyahat Giresun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Bolu, Bursa, Düzce, Giresun, İstanbul, Katamonu, Kocaeli, Ordu, Sakarya, Samsun, Yalova

Not: Kaptanoğlu Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kaptanoğlu seyahat

Firma: Kaptanoğlu Seyahat

Kuruluş Yılı: 1965

Kurucu: Salih Kaptanoğlu

Şirket: Kaptanloğlu Seyahat Şafak Kaptanoğlu

Adresi: Merkez Mah. Beledi̇ye Otogari Espi̇ye / Gi̇resun

Merkezi: Giresun

Müşteri Hizmetleri: 0454 611 41 80