türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
karaca ardahan

Karaca Ardahan Otobüs Bileti

Karaca Ardahan Turizm İletişim

Karaca Ardahan Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Ardahan şehrinin dört tarafı dağlarla çevrilidir. Soğuk illerimiz arasında yer alan şehrimiz kış turizmi açısından önemli bir yere sahiptir. Kışın soğukluğuyla ünlenmiş Çıldır Gölü kış mevsiminde donar ve buz pateni sağası gibi göz kamaştırmaktadır. Önemli özelliklerinden biri ise Damal ilçesinde yılda bir kere 15 Haziran ve 15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen doğa olayı; güneşin battığı sasatlerde dağın bir tarafının gölgesi, diğer tarafına yansıyarak gölge Atatürk'ün silüetini oluşturur ve onca insan onu görebilmek için Ardahan'a akın eder. Karaca Ardahan 2011 yılının Nisan ayında yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Mercedes ve Trevago marka olan günümüz teknolojisiyle donatılmış (Koltuk arkası Tv + İnternet) araçları, deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sunmaktadır. Karaca Ardahan müşteri hizmetleri telefon numarasıyla ve şubeleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Ardahan halkının tercih ettiği firmalar arasında yer almanın verdiği sorumluluk ile daima gelişerek ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Karaca Ardahan Dinlenme Tesisleri

Karaca Ardahan Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Karaca Ardahan Turizm Otobüs Bileti

Karaca Ardahan firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Karaca otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Karaca otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Karaca Ardahan Otobüs Bileti Fiyatları

Karaca Ardahan güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Karaca Otobüs Seferleri

Karaca Ardahan Turizm Erzurum İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ardahan, İstanbul, Kocaeli

Not: Karaca otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
karaca ardahan

Firma: Karaca Ardahan

Kuruluş Yılı: 2011

Kurucu: -

Şirket: Karaca Kargo Lojistik ve Turizm Tic. A.Ş.

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı Peron No:113 Esenler / İstanbul

Merkezi: Ardahan

Müşteri Hizmetleri: 444 40 75