türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kastamonu güven

Kastamonu Güven Otobüs Bileti

Kastamonu Güven Turizm İletişim

Kastamonu Güven Hakkında

Kastamonu zengin tarihiyle bilinen günümüzde de kültür şehri olarak gelişen bir ilimizdir. İlimizde tarihi ve kültürel miras olarak bizlere kalan; camiler, külliyeler, medreseler, türbeler ve kale'dir. Kastamonu Güven Kastamonu ilinde 1985 yılında Hasan Çatal tarafından Taşköprü Emniyet Ekspres adı altında yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. 1991 yılında ise Taşköprü Güven olarak yeni bir faaliyete adım atmıştır. Taşköprü-Kastamonu-İstanbul-Samsun iileri arası seferler düzenleyerek devam etmiştir. 2001 yılında ise Kastamonu Güven adı altında faaliyetlerine devam etmiştir. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Mercedes-Travego markalı rahat ve güvenli otobüs filosuyla Ankara, Bolu, Çankırı, İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Zonguldak şehirlerine seferler düzenlemektedir. Günümüz şartlarına uygun hizmet verebilmek adına daima gelişerek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Firma ile bilgi sahibi olabilmek, otobüs bileti satın alabilmek için internet sitesini ve şubelerinden bilgi almak mümkündür. Kastamonu halkına ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kastamonu Güven Dinlenme Tesisleri

Kastamonu Güven sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Doğruyol Dinlenme Tesisleri Ilgaz/ Çankırı

Kastamonu Güven Turizm Otobüs Bileti

Güven Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kastamonu Güven otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kastamonu Güven otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kastamonu Güven Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Kastamonu Güven güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kastamonu Güven Otobüs Seferleri

Kastamonu Güven Turizm Kastamonu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Bolu, Çankırı, İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Zonguldak

Not: Kastamonu Güven otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kastamonu güven

Firma: Kastamonu Güven

Kuruluş Yılı: 1985

Kurucu: Hasan Çatal

Şirket: -

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı No: 37 Bayrampaşa 34036 / İstanbul

Merkezi: Kastamonu

Müşteri Hizmetleri: 0366 215 47 43