türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Köksallar

Köksallar Otobüs Bileti

DK Köksallar İletişim

DK Köksallar Seyahat Hakkında

Mersin son yıllarda ekonomik açıdan limanıyla moderleşen bir şehirdir. Dk Köksallar Seyahat Mersin merkezli olarak 1996 yılında Feyzi Keski tarafından kurulmuştur. Günümüz teknolojisiyle donatılmış araçlarıyla şehirerarası ulaşım ağı sağlamaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle siz değerli yolcularına seyahat hizmeti sunmaktadır. Yolculuk sırasında koltuk arkasında yer alan Tv+Wifi+araç içi ikramlarla konuklarına hizmet vermektedir. Köksallar Seyahat Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bilecik, Bursa, Bolu, Çanakkale, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Karaman, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Sakarya, Uşak şehirleri arası seferler düzenlemektedir. Yolcularını zamanında gidecekleri destinasyona konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Mola için uğrak yerleri olan bir çok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Yolcularına daha iyi hizmet verebilmek adına sektördeki gelişmeleri takip ederek kendi bünyesine yenilikleri ekleyerek kaliteli seyahat hizmeti vermektedir. Müşteri hizmetleri numarasıyla firma hakkında bilgi almak ve illerde bulunan şubeleriyle otobüs bileti satın almak mümkündür. Mersin'in şehirlerarası kara yolcu taşımacılığında en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almanın verdiği sorumlulukla sektörde devamlılığını sürdürüyor.

Köksallar Dinlenme Tesisleri

Köksallar sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Genç Ömür Dinlenme Tesisleri Bozüyük / Bilecik
Kolaylı Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri Sivirhisar / Eskişehir
Okurlar Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Str Tesisleri İmranlı Kula / Manisa
Şimşek Dinlenme Tesisleri Mut / Mersin
Vatan Dinlenme Tesisleri Ereğli / Konya

DK Köksallar Otobüs Bileti

Köksallar firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Köksallar otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Köksallar otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Köksallar Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Köksallar güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Köksallar Otobüs Seferleri

DK Köksallar Seyahat Mersin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bilecik, Bursa, Bolu, Çanakkale, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Karaman, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Sakarya, Uşak

Not: Köksallar Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
köksallar

Firma: Dk Köksallar Seyahat

Kuruluş Yılı: 1996

Kurucu: Feyzi Keski

Şirket: Dk Petrol Ürünleri Taş. Oto. Gid. Tur San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Mersi̇n Beledi̇ye Otogari D:4 / Mersin

Merkezi: Mersin

Müşteri Hizmetleri: 444 01 33