türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
leydi turizm

Leydi Turizm Otobüs Bileti

Leydi Turizm İletişim

Leydi Turizm Hakkında

Balıkesir yerel firması olan Leydi Turizm, Balıkesir'den başlayıp Akçay, Altınoluk,, Ayvalık, Burhaniye, Bandırma arasında seferler düzenlemektedir. Ayrıca Leydi Turizm siz değerli yolcularına isteğe bağlı vıp ulaşım hizmetide sunmaktadır.

Leydi Turizm Dinlenme Tesisleri

Leydi Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Leydi Turizm Otobüs Bileti

Leydi Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Leydi Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Leydi Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Leydi Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Leydi Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Leydi Turizm Otobüs Seferleri

Leydi Turizm Balıkesir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Balıkesir

Not: Leydi Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
leydi turizm

Firma: Leydi Turizm

Kuruluş Yılı: 2013

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Balıkesir

Müşteri Hizmetleri: 0535 016 27 42