türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lider elbistan

Lider Elbistan Otobüs Bileti

Lider Elbistan İletişim

Lider Elbistan Hakkında

Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Kahramanmaraş, dondurma, biber ve tarhanasıyla ünlü bir kentimizdir. Halk söylemiyle Maraş, kurtuluş savaşının başladığı yer ve işgallere karşı başkaldırılan tarihte önemli bir şehrimizdir. Lider Elbistan 2005 yılında Kahramanmaraş ilinde Doğan Şahin Temur, Haydar Temur, Mustafa Temur ve Hayri Temur tarafından kurulmuştur. Sektörün yeniliklerini bünyesine ekleyerek daha iyi hizmet verebilmek adına daima gelişmektedir. Otobüslerinde wi-fi + tv + müzik yayını + rahat + ayarlanabilir koltuk + kulaklık + araç içi ikramları ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Lider Elbistan firması, Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya illeri arası seferler düzenleyerek faaliyet göstermektedir. Lider Elbistan bir çok ilde bulunan şubeleriden otobüs bileti satın almak mümkündür. Maraş halkının tercih ettiği firmalar arasında yer almanın verdiği sorumlulukla ulaşım hizmeti vermektedir.

Lider Elbistan Dinlenme Tesisleri

Lider Elbistan sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Mavikent Dinlenme Tesisleri / Kırşehir

Lider Elbistan Otobüs Bileti

Lider Elbistan firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lider Elbistan otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lider Elbistan otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lider Elbistan Otobüs Bileti Fiyatları

Lider Elbistan güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lider Elbistan Otobüs Seferleri

Lider Elbistan Kahramanmaraş İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya

Not: Lider Elbistan otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lider elbistan

Firma: Lider Elbistan

Kuruluş Yılı: 2005

Kurucular: Doğan Şahin Temur, Haydar Temur, Mustafa Temur ve Hayri Temur

Şirket: Lider Elbistan ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Orhangazi Mahallesi, Elbistan / Kahramanmaraş

Merkezi: Elbistan

Müşteri Hizmetleri: 0344 413 21 21