türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks afşınlılar

Lüks Afşınlılar Otobüs Bileti

Lüks Afşınlılar İletişim

Lüks Afşınlılar Hakkında

Kahramanmaraş, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan, dondurma, biber ve tarhanasıyla meşhur kenttir. Kurtuluş savaşının başladığı yer, Türk milletinin Fransız işgalcilere karşı baş kaldırdığı mücadeleden dolayı TBMM tarafından istiklal madalyası verilmiştir ve bu kararla birlikte Kahraman ünvanını alarak ilin adı Kahramanmaraş olarak değiştirilmiştir. Lüks Afşınlılar 1995 yılında Mustafa Polat tarafından kurularak yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Lüks Afşınlılar, Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Uşak şehirlerine seferler düzenlemektedir. Lüks Afşınlılar Kahramanmaraş'ın önde gelen otobüs işletmeleri arasında yerini almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarıyla yolcuların istek ve şikayetlerini değerlendirerek daha iyi hizmet vermektedir. Otobüs filosunda koltuk arkası Tv, ücretsiz internet, sınırsız yiyecek içecek hizmeti sunmaktadır. Mola için uğradıkları, yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan temiz ve uygun fiyatlı birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Lüks Afşınlılar günden güne gelişme göstererek bölgesinde önemli bir yere sahip olmuştur ve bu yolda Kahramanmaraş halkına hizmet vermenin onuruyla devam etmektedir.

Lüks Afşınlılar Dinlenme Tesisleri

Lüks Afşınlılar sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Gazipaşa Dinlenme Tesisleri Gazipaşa / Antalya
İstiklal Dinlenme Tesisleri İstiklal / Afyon
Turpet Dinlenme Tesisleri Pınarbaşı / Kayseri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Yücaesan Tesisleri İmranlı Mucur / Kırşehir
Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli / Mersin

Lüks Afşınlılar Otobüs Bileti

Lüks Afşınlılar Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Afşınlılar otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Afşınlılar otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Afşınlılar Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Afşınlılar Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Afşınlılar Otobüs Seferleri

Lüks Afşınlılar Kahramanmaraş İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Uşak

Not: Lüks Afşınlılar Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks afşınlılar

Firma: Lüks Afşınlılar

Kuruluş Yılı: 1995

Kurucu: Mustafa Polat

Şirket: Lüks Afşınlılar Seyahat ve Otobüs İşletmesi Tur. Taş. Akr. Ürn. Tar. Hay. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Pınarbaşı Mh. Köşoğlu Cd. Belediye Otogarı Afşin / Kahramanmaraş

Merkezi: Kahramanmaraş

Müşteri Hizmetleri: 0344 511 46 96