türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks aksel seyahat

Lüks Aksel Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Aksel Seyahat İletişim

Lüks Aksel Seyahat Hakkında

Konya merkezli olarak 1997 yılında Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı tarafından Lüks Aksel Seyahat kurulmuştur. Konya'nın ilçesi Akşehir’in şehirlerarası ulaşımda çalışan tek firmasıdır. Günümüzde firma Çiçek Bakırcı ve kızı Nazlı Kılınç yönetiminde sektörde devam etmektedir. 2015 yılında yenilenen Neoplan Tourliner ve Mercedes Travego araçlarıyla güvenli ve konforlu ulaşım imkanı sağlamaktadır. Otobüs filosunda koltuk arkası Tv, Ücretsiz internet, araç içi yiyecek ve içecek ikramlarıyla siz değerli yolcularına seyahat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha iyi hizmet verebilmek adına güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla daima kenidini geliştirmektedir. Aksel Seyaha Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Bursa, Denizli, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova şehirleri arası seferler düznleyerek faaliyet göstermektedir.

Lüks Aksel Seyahat Dinlenme Tesisleri

Lüks Aksel Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Lüks Aksel Seyahat Otobüs Bileti

Aksel Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Aksel Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aksel otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Aksel Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Aksel güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Aksel Seyahat Otobüs Seferleri

Lüks Aksel Seyahat Konya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Bursa, Denizli, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova

Not: Lüks Aksel Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks aksel seyahat

Firma: Lüks Aksel Seyahat

Kuruluş Yılı: 1997

Kurucular: Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı

Şirket: Lüks Aksel Seyahat Petrol Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Belediye Otogarı No:1-2 Akşehir / Konya

Merkezi: Konya

Müşteri Hizmetleri: 0332 813 38 02