türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks ereğli

Lüks Ereğli Otobüs Bileti

Lüks Ereğli İletişim

Konya Lüks Ereğli Turizm Hakkında

Dünya'da tanınan Mevlana Celaleddin-i Rumi insan sevgisi ve hoşgörülü bir düşünce adamı olarak önemli bir yere sahiptir. Konya köklü tarihi ve kültürel zenginliğiyle gelen yerli yabancı turistleri misafir etmektedir. 1973 yılında kurulan Meram Turizm firmasında çalışan kiralık araç sahiplerinin birleşerek, yeni bir otobüs işletmesi kurmak için adım atmışlardır. 1993 yılında Konya Lüks Ereğli Turizm adı altında kara yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. 1996 yılında 23 adet Mercedes-Benz O403 araçlarıyla ilk seferlerine başlamıştır. Hızla gelişme göstererek Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Niğde, Sakarya, Sivas, Uşak şehirlerine seferler düzenlemektedir. Lüks Ereğli siz değerli müşterilerinin güvenliği ve konforlu seyahati için her üç yılda bir otobüs filosunu yenilemektedir. Günümüz teknolojisine uygun sistemle donatılmış araçlarıyla güvenli ve rahat ulaşım hizmeti vermektedir. Deneyimli, güler yüzlü, eğitimli ve kanunlara uyan çalışanlarıyla araç içi ikramlarıyla ve daha birçok kaliteli hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarasıyla, illerde bulunan şubeleriyle firma hakkında bilgi almak ve kolay iletişim sağlamak mümkündür. Kurulduğu tarihten itibaren sektördeki yenilikleri düzenli olarak kendini geliştirerek Konya halkının ve tüm Türkiye'nin sevgisini ve güvenini kazanmıştır.

Konya Lüks Ereğli Dinlenme Tesisleri

Lüks Ereğli sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Konya Lüks Ereğli Otobüs Bileti

Lüks Ereğli firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Ereğli Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Ereğli otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Konya Lüks Ereğli Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Ereğli güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Konya Lüks Ereğli Otobüs Seferleri

Lüks Ereğli Konya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Niğde, Sakarya, Sivas, Uşak,

Not: Konya Lüks Ereğli otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks ereğli

Firma: Konya Lüks Ereğli Turizm

Kuruluş Yılı: 1993

Kurucu: -

Şirket: Lüks Ereğli Seyahat Nakliyat San. Tic. A.Ş.

Adresi: Çahı Mahallesi - Yeni Otogar 42310 Ereğli / Konya

Merkezi: Konya

Müşteri Hizmetleri: 444 42 42