türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks erova

Lüks Erova Otobüs Bileti

Lüks Erova Turizm İletişim

Lüks Erova Hakkında

Tokat pek çok medeniyete ev sahipliği yapan köklü bir tarihe sahip şehirdir. Tarihten bizlere miras kalan Gökmedrese, Latifoğlu Konağı, Beysokağı, Sentemur Türbesi, Taşhan, Ali Paşa, Meydan Camileri, Hıdırlık Köprüsü, kaleleri, hanları, hamamları, camileri ve doğal güzellikleriyle kente gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Tokat merkezli olarak 1990 yılında Muammer Bostanci, Zeki Bostanci, Ruhi Uslu ve Ufuk Gençer ortaklığında Lüks Erova Turizm kurulmuştur. Lüks Erova konforlu ve güvenli araçlarıyla Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Samsun, Tokat, Uşak şehirlerine ulaşım sağlamaktadır. Günümüze uygun modern 2+2 ve 2+1 otobüs filosu ile yolcularını rahat bir şekilde gidecekleri yere zamanında ulaştırmaktadır. Lüks Erova güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla yolculuğunuz sırasında sizlere yardımcı olmaktadır. Mola amaçlı uğrak yerleri olan uygun fiyatlı ve temiz birçok dinlenme tesisiyle anlaşmalıdır. Erova Turizm'in müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak otobüs bileti ve firma hakkında bilgi almak mümkündür. Lüks Erova Turizm Erbaa halkının ve çevre bölgelerin tercih ettiği otobüs işletmesi olmanın verdiği sorumlulukla yenilikleri takip ederek sektörde günümüzde de faaliyet göstermektedir.

Lüks Erova Turizm Dinlenme Tesisleri

Lüks Erova sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Efe Park Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri / Aftonkarahisar
Egemen Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Irmak Dinlenme Tesisleri Kargı / Çorum
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Dağ Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum

Lüks Erova Otobüs Bileti

Lüks Erova Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Erova Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Erova otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Erova Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Erova güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Erova Otobüs Seferleri

Lüks Erova Tokat İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Samsun, Tokat, Uşak

Not: Lüks Erova otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks erova

Firma: Lüks Erova Turizm

Kuruluş Yılı: 1990

Kurucular: Muammer Bostanci, Zeki Bostanci, Ruhi Uslu, ve Ufuk Gençer

Şirket: Lüks Erova Turi̇zm Seyahat Nakliyat Petrol Ürünleri San. Ve Tic. A. Ş.

Adresi: Yeşilyurt Mahallesi Gazi Bulvarı No:89 / Tokat

Merkezi: Erbaa

Müşteri Hizmetleri: 0850 304 00 60