türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks karadeniz

Lüks Karadeniz Otobüs Bileti

Lüks Karadeniz İletişim

Lüks Karadeniz Hakkında

Rize, Karadeniz Bölgesinde bulunan yeşil ve mavinin ahenkle buluştuğu, doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla tanınan şehrimizdir. Türkiye'nin en çok yağış alan ili olma özelliğiyle Türk halkının çok sevdiği çay yetişmektedir. Lüks Karadeniz otobüs işletmesi 1992 yılında Mahmut Hayri İslam tarafından kurulmuştur. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış koltuk arakası tv-sat, kulaklık, internet ve yiyecek içecek ikramlarıyla kailteli ulaşım hizmeti vermektedir. Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Burdur, Bursa, Çorum, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Nevşehir, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat şehirlerine seferler düzenlemektedir. Online bilet satışı Club Card ile ve müşteri hizmetleri numarasını arayarak indirimli otobüs bileti alabilmek ve firma hakkında bilgi edinmek mümkündür. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla kaliteli seyahat hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Seyahat sırasında mola için durdukları ve yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilceği birçok dinlenme tesisiyle anlaşmalıdır. Lüks Karadeniz otobüs işletmesi Karadeniz yöresinde en çok tercih edilen firmalar arasında olamanın verdiği sorumlulukla sektörde devamlı gelişme göstererek şehirler arası ulaşıma devam ediyor.

Lüks Karadeniz Dinlenme Tesisleri

Lüks Karadeniz sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Hüsam Park Dinlenme Tesisleri Gülyalı / Ordu
Kolaylı Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Dağ Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum

Lüks Karadeniz Otobüs Bileti

Lüks Karadeniz firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Karadeniz otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Karadeniz otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Karadeniz Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Karadeniz güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Karadeniz Otobüs Seferleri

Lüks Karadeniz Rize İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Burdur, Bursa, Çorum, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Nevşehir, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat

Not: Lüks Karadeniz otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Lüks Karadeniz

Firma: Lüks Karadeniz

Kuruluş Yılı: 1992

Kurucu: Mahmut Hayri İslam

Şirket: -

Adresi: Belediye otogarı No 2-3-7 Pazar / Rize

Merkezi: Rize

Müşteri Hizmetleri: 444 00 53