türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks mersin

Lüks Mersin Otobüs Bileti

Lüks Mersin İletişim

Lüks Mersin Hakkında

Akdeniz Bölgesinde yer alan Mersin, ticari açıdan gelişmiş önemli bir şehirdir. Tarihi ve turistik açıdan görülmesi gereken yerleri; Alahan Manastırı (Mut), Kravga Köprüsü, Kızkalesi, Yumuktepe, Kanlıdivane (Neapolis), Anamuryum Harabeleri, Tarsus - Aziz St.Paul Kilisesi, Silifke-Uzuncaburç, Karaduvar, Ayaş, Büyükeceli Kaya mezarları, Narlıkuyu, Zeus (Jupiter) tapınağı, Cennet Cehennem mağaraları, Çukurpınar Mağarası, Korikos Kalesi, Mamure kalesi, Namrun Kalesi (Lampron), Alahan (Alacahan) Manastırı, Aslanköy Kaya Mezarları, Adam Kayalar, Tarsus-Ulu Cami, Tarsus-Eski Cami bulunmaktadır. Mersin ilinde 1989 yılında Ebedin İnanç ve İzzettin İnanç tarafından Lüks Mersin kurulmuştur. Lüks Mersin Seyahat günümüzde Afyon, Aksaray, Ankara, Bilecik, Bursa, Düzce, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Uşak, Yalova şehirlerine seferler düzenlemektedir. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Son model otobüs filosuyla, koltuk arkası tv, internet, yiyecek içecek ikramlarıyla yolculuğun güvenli ve keyifli geçmesini sağlamaktadır. Molada yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği temiz ve uygun fiyatlı dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır. Lüks Mersin günden güne ilerleme gösteren otobüs firması olarak sektörde devam etmektedir.

Lüks Mersin Dinlenme Tesisleri

Lüks Mersin sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Kampüs Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Vatan Dinlenme Tesisleri Ereğli / Konya

Lüks Mersin Otobüs Bileti

Lüks Mersin Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Mersin Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Mersin otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Mersin Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Mersin güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Mersin Otobüs Seferleri

Lüks Mersin Seyahat Mersin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Bilecik, Bursa, Düzce, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Uşak, Yalova

Not: Lüks Mersin otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks mersin

Firma: Lüks Mersin

Kuruluş Yılı: 1989

Kurucular: Ebedin İnanç ve İzzettin İnanç

Şirket: Lüks Mersin İtimat Tur. Nak. Teks. Pet. Ürn. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Yeni Otogar No:6 / Mersin

Merkezi: Mersin

Müşteri Hizmetleri: 444 00 12