mardin seyahat

Mardin Seyahat Otobüs Bileti

Mardin Seyahat İletişim

Mardin Seyahat Hakkında

Mardin ili, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan köklü bir tarihe sahip sahiptir. İpek Yolu güzergahında olup tarihi ve kültürel zenginliğiyle bir açık hava müzesi olmasından dolayı yerli ve yabancı turistler ziyaret etmektedir. Bu ziyaretlerde tercih edilen otobüs firmalarından biri de Mardin Seyahattir. Mardin farklı dini inanışlarla, sanatsal açıyla camiler, türbeler, kiliseler, manastır, dini ve tarihi eserler geçmişten miras kalmış çok özel bir şehirdir. Mardin Seyahat otobüs firması 2000 yılında Cemal Yıldız tarafından Mardin ilinde kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren "Mutluysanız, mutluyuz" sloganını benimseyen Mardin Seyahat müşterilerinin beklentilerini kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Günümüz teknolojisine uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla siz değerli yolcularını gideceği destinasyona konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştrmaktadır. Mardin Seyahat güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla konuklarına keyifli yolculuk geçirmesinde yardımcı olmaktadır. Yolculuk sırasında mola için uğradıkları yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği uygun fiyatlı ve temiz dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Mardin Seyahat , Türkiye'nin Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Uşak şehirlerine seferler düzenleyerek yolcu taşımacılığına devam ediyor.

Mardin Seyahat Dinlenme Tesisleri

Mardin Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Askoç Dinlenme Tesisleri Şehirkamil / Gaziantep
Egemen Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Kale Dinlenme Tesisleri Kale / Malatya
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Başkent Mola Park Dinlenne Tesisleri Şereflikoçhisar / Ankara
Taşlıdere Dinlenme Tesisleri / Sivas
Taşpınar Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Tekir Aygün Dinlenme Tesisleri / Kahramanmaraş
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli / Mersin

Mardin Seyahat Otobüs Bileti

Mardin Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Mardin Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mardin Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Mardin Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Mardin Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Mardin Seyahat Otobüs Seferleri

Mardin Seyahat Mardin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Uşak

Not: Mardin Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
mardin seyahat

Firma: Mardin Seyahat

Kuruluş Yılı: 2000

Kurucu: Cemal Yıldız

Şirket: Mardin Seyahat ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Cumhuriyet Cad. No:23 / Erzurum

Merkezi: Mardin

Müşteri Hizmetleri: 0850 304 47 47