türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
marses turizm

Marses Turizm Otobüs Bileti

Marses Turizm İletişim

Marses Turizm Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yukarı Mezopotamya da yer alan şehir Mardin, mimari, etnografik, arkeolojik, tarihi ve görsel değerleriyle köklü bir tarihe sahiptir. İpek Yolu geçiş güzergahında bulunan Mardin mutfağı ve kültürüyle son derece zengin bir kenttir. Bu güzel kente ulaşmak için tercih edilen firmalardan biri olan Marses Turizm 2011 yılında H.Musa Tutay tarafından kurulmuştur. Kara yolcu taşımacılığı sektöründe bulunduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak seyahat hizmeti vermektedir. Marses Turizm son model araçlarıyla yolcularını keyifli ve güvenli bir şeklide gidecekleri yerlere ulaştırmaktadır. Araçlarında koltuk arkası tv, sınırsız internet, yiyecek ve içecek ikramları sunmaktadır. Marses Turizm, güler yüzlü ve işinde bilgili çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli hizmet sunmaktadır. Marses otobüs işletmesi, Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Osmaniye, Şanlıurfa, Uşak şehirlerine seferler düzenlemektedir. Marses turizm kurulduğu bölgede tercih edilen firmalar arasında yer almanın verdiği sorumlulukla ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Marses Turizm Dinlenme Tesisleri

Marses sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Marses Turizm Otobüs Bileti

Mar Ses Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Marses otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Marses Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Marses Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Mar-ses Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Marses Turizm Otobüs Seferleri

Marses Turizm Mardin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Osmaniye, Şanlıurfa, Uşak

Not: Marses Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
marses turizm

Firma: Marses Turizm

Kuruluş Yılı: 2011

Kurucu: H.Musa Tutay

Şirket: -

Adresi: 47300 Nusaybin / Mardin

Merkezi: Nusaybin

Müşteri Hizmetleri: 0482 212 70 82