türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
martur turizm

Martur Turizm Otobüs Bileti

Martur Turizm İletişim

Martur Hakkında

Türkiye'de Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Mardin ili, etnik yapının çeşitli olduğu, Kürtler'in, Hıristiyan'ın, Süryaniler'in, Sünni'nin, Araplar'ın, Türkler'in, Yezidi-Kürtler'in ve Ermeniler'in bir arada hoşgörü içinde yaşadığı tarihi bir şehrimizdir. Bizlere miras kalan eserleri görmek için ziyarete gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Bu tarihi kente ulaşmak için Güney Doğu’nun en büyük 10 firması arasında yer alan firmalardan biri Martur Turizm; 1996 yılında Hüseyin Değer tarafından kurulmuştur. Martur Turizm 20 yıla aşkın verdiği ulaşım hizmetine 1000’i aşkın güler yüzlü ve tecrübeli çalışanı ve 35 araçlık modern filosuyla, 20 il, 50 ilçe ve 100 satış noktasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Son model otobüs filosuyla rahat koltuklarla, koltuk arkası tv, sınırsız internet, yiyecek ve içecek ikramlarıyla hizmet vermektedir. Yolculuk sırasında mola için uğrak yerleri olan uygun fiyatlı ve temiz dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Martur otobüs işletmesi, Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Bilecik, Bolu, Bursa, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Şırnak şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Martur Turizm Dinlenme Tesisleri

Martur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Park Mirkelam Dinlenme Tesisleri Birecik / Şanlıurfa
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Mar-tur Turizm Otobüs Bileti

Martur Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Martur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mar-tur Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Martur Otobüs Bileti Fiyatları

Martur Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Martur Turizm Otobüs Seferleri

Martur Turizm Mardin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Bilecik, Bolu, Bursa, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Şırnak

Not: Martur Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Martur Turizm

Firma: Martur Turizm

Kuruluş Yılı: 1996

Kurucu: Hüseyin Değer

Şirket: Mar-tur Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Mardin Otogar Yazıhanesi Artuklu / Mardin

Merkezi: Mardin

Müşteri Hizmetleri: 0482 212 61 45