türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
mersin nur turizm

Mersin Nur Turizm Otobüs Bileti

Mersin Nur Turizm İletişim

Mersin Nur Turizm Hakkında

Akdeniz Bölgesin'de yer alan Mersin ili, bir çok medeniyetin yaşadığı tarihi ve kültürel zenginliğiyle önemli bir şehrimizdir. Mersin'de bulunan tarihi, Alahan Manastırı, Mamure Kalesi, Olba Su Kemerleri, Zeus Tapınağı, Mamure Kalesi, St. Paul Anıt Müzesi, St. Paul Kuyusu, Tyche Tapınağı-Şans Tapınağı, Üç Güzeller Mozaiği, Soli Pompeipolis, Tarsus Evleri, Ulu Camii, Kızkalesi, Cambazlı Kilisesi, Elaiussa Sebaste, Mamure Kalesi ve Uzuncaburç gezilip görülmesi gereken yerleridir. Mersin iline ulaşmak için Gülnarlılar Mersin Nur Turizm tercih edilen firmalar arasında yer alan firma 1975 yılında Ahmet Nur tarafından kurulmuştur. Mersin Nur Turizm, Aksaray, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Mersin şehirlerine seferler düzenlemektedir. Araçları 22 adet öz mal ve 11 adet B2 belge sözleşmeli, 33 adet minibüs ve otobüsten oluşan filosuyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Yenilikçi uygulamalarıyla, güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına yolculukta yardımcı olmaktadır. Mersin Nur Turizm kurulduğu bölgede tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır.

Mersin Nur Turizm Dinlenme Tesisleri

Mersin Nur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Mersin Nur Turizm Otobüs Bileti

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Mersin Nur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mersin Nur Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Mersin Nur Otobüs Bileti Fiyatları

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Gülnarlılar Mersin Nur Otobüs Seferleri

Mersin Nur Turizm Mersin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Aksaray, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Mersin

Not: Mersin Nur Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
mersin nur turizm

Firma: Mersin Nur Turizm

Kuruluş Yılı: 1975

Kurucu: Ahmet Nur

Şirket: Mersin Nur Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: İhsaniye Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi No: 185 K. 1/3 Akdeniz / Mersin

Merkezi: Mersin

Müşteri Hizmetleri: 444 33 80