türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
niksarkale turizm

Niksarkale Turizm Otobüs Bileti

Niksarkale Turizm İletişim

Niksarkale Hakkında

Köklü bir tarihe sahip olan Tokat şehrimiz insanlığın yerleşim yerlerinden biri olmasından dolayı zengin bir kültüre sahiptir. Tokat, Zile, Niksar Ve Turhal Kaleleri ile yerli ve yabancı turistlerin ziyaret noktasıdır. Niksarkale Turizm şehirler arası yolcu taımacılığı sektörüne 1994 yılında Ramazan Öztürk tarafından kurularak katılmıştır. 2011 yılından itibaren Travego ve Safir marka araçlarla Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Bilecik, Burdur, Çorum, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Samsun, Tokat, Uşak şehirlerine ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Niksarkale Turizm “Yolcularımız Konuklarımızdır” ilkesini benimseyerek güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla siz değerli müşterilerine konforlu hizmet veren otobüs işletmesidir. Otobüs filosuyla rahat koltuklarla, koltuk arkası tv, sınırsız internet, yiyecek ve içecek ikramlarıyla hizmet vermektedir. Niksarkale yolculuk sırasında mola için uğrak yerleri olan uygun fiyatlı ve temiz dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Niksarkale Turizm kurulduğu tarihten itibaren sektördeki yenilikleri düzenli olarak kendini geliştirerek Tokat halkının sevgisini ve güvenini kazanmıştır.

Niksarkale Turizm Dinlenme Tesisleri

Niksarkale Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Onur Park Dinlenme Tesisleri Tosya / Kastamonu
Akabe Dinlenme Tesisleri / Düzce
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir

Niksarkale Turizm Otobüs Bileti

Niksarkale firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Niksarkale Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Niksarkale otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Niksarkale Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Niksarkale güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Niksarkale Turizm Otobüs Seferleri

Niksarkale Tokat İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Bilecik, Burdur, Çorum, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Samsun, Tokat, Uşak

Not: Niksarkale Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
niksarkale turizm

Firma: Niksarkale Turizm

Kuruluş Yılı: 1994

Kurucu: Ramazan Öztürk

Şirket: Niksarkale Turizm Akaryakıt İşletme Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Niksar Merkez Terminali No:16 Niksar / Tokat

Merkezi: Tokat

Müşteri Hizmetleri: 0356 528 29 29