türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ortakent seyahat

Ortakent Seyahat Otobüs Bileti


Ortakent Seyahat İletişim

Ortakent Seyahat Hakkında

Çankırı ilinin yerel firması olarak kurulduğu bölgede siz değerli müşterilerine ulaşım ağı sağlamaktadır. İşinde tecrübeli ve güler yüzlü personelleriyle günümüze uygun güvenli araçlarıyla Çankırı-Ankara-İstanbul arası seyahat hizmeti sunmaktadır. Ortakent Seyahat'in zaman tarifesi; Orta-İstanbul: 09.30 Orta-Ankara: 08.30 - 12.00 - 15.30 Orta-Çankırı: 08.30 İstanbul-Orta: 22.30 Ankara-Orta: 08.30 - 12.00 - 15.30 Çankırı-Orta: 15.00 - 17.00 saatlerinde seferler düzenlemektedir. Yaz döneminde saatler değişiklik göstermektedir.

Ortakent Seyahat Dinlenme Tesisleri

Ortakent Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ortakent Seyahat Otobüs Bileti

Ortakent Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ortakent Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ortakent Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ortakent Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Ortakent Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ortakent Seyahat Otobüs Seferleri

Ortakent Seyahat Çankırı İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Çankırı, İstanbul

Not: Ortakent Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ortakent seyahat

Firma: Ortakent Seyahat

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Ortakent Altıntepsi Mahallesi, Esenler Otogarı Otoparkı İstanbul Otogarı No:136, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Merkezi: Çankırı

Müşteri Hizmetleri: 0376 615 10 54