türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
öz bolu

Öz Bolu Otobüs Bileti

Öz Bolu İletişim

Öz Bolu Hakkında

Karadeniz Bölgesinin batısında yer alan Bolu doğa harikası, tarihi eserler ve zengin mutfağıyla önemli bir şehirdir. Öz Bolu Turizm Bolu'nun tek yerel firması olmanın veriği sorumlulukla 1989 yılından bu yana şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe ulaşım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan güler yüzlü personelleriyle güvenli ve konforlu yolculuk geçirmenizi sağlamaktadır. Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Düzce, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova illerine seferler düzenlemektedir. Öz Bolu kurulduğu günden bu yana siz değerli yolculara kaliteli bir seyahat hizmeti sunmaktadır.

Öz Bolu Dinlenme Tesisleri

Öz Bolu sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Öz Bolu Otobüs Bileti

Öz Bolu firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Bolu otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Bolu otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Bolu Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Bolu güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Bolu Otobüs Seferleri

Öz Bolu Turizm Bolu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Düzce, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova

Not: Öz Bolu otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz bolu

Firma: Öz Bolu

Kuruluş Yılı: 1989

Kurucu: -

Şirket: Öz Bolu Turizm ve Seyahat A.Ş.

Adresi: -

Merkezi: Bolu

Müşteri Hizmetleri: 0374 217 32 80