türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
öz erciş seyahat

Öz Erciş Seyahat Otobüs Bileti

Öz Erciş Seyahat İletişim

Öz Erciş Seyahat Hakkında

Van çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olup birden fazla uygarlıkların izlerini taşımaktadır. Ülkemizde Van ilimiz; Van Gölü, Van kedisi ve Van kahvaltısıyla meşhurdur. Son yıllarda tarihi ve kültürü ile turistlerin ilgi odağı konumundadır. Öz Erciş Seyahat 2006 yılında Seracettin Yiğit tarafından kurularak şehirlerarası ulaşım sektörüne adım atmıştır. Son model araçları ve yeni teknolojiyle donatılmış filosuyla konuklarına güvenli ve rahat seyahat hizmeti sunmaktadır. Öz Erciş Seyahat günümüzde Adana, Ağrı, Aksaray,Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hakkari, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Van, Yozgat şehirlerine seferler düzenleyerek ulaşım alanında faaliyet göstermektedir. Yolculukta ihtiyaç amaçlı birçok dinlenme tesisinde mola vermektedir. Öz Erciş Seyahat sektörde daima gelişen bir otobüs firması olarak siz değerli yolcularına ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Öz Erciş Seyahat Dinlenme Tesisleri

Öz Erciş Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Buzlupınar Dinlenme Tesisleri / Bitlis
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Efendioğlu Dinlenme Tesisleri / Erzurum
Gazipaşa Dinlenme Tesisleri / Antalya
Gölpınar Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas
Irmak Dinlenme Tesisleri Kargı / Çorum
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Refahiye Dinlenme Tesisleri / Erzincan
Str Dinlenme Tesisleri Kula/ Manisa
Tapan Dinlenme Tesisleri /Aksaray
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Yücesan Dinlenme Tesisleri Mucur / Kırşehir
Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli / Mersin

Öz Erciş Seyahat Otobüs Bileti

Öz Erciş firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Erciş Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Erciş otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Erciş Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Erciş Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Erciş Seyahat Otobüs Seferleri

Öz Erciş Seyahat Van İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Ağrı, Aksaray,Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hakkari, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Van, Yozgat

Not: Öz Erciş Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz erciş seyahat

Firma: Öz Erciş Seyahat

Kuruluş Yılı: 2006

Kurucu: Seracettin Yiğit

Şirket: Öz Erciş Seyahat Ltd. Şti.

Adresi:Zeylan Caddesi Erciş / Van

Merkezi: Van

Müşteri Hizmetleri: 0432 351 6886