türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
öz ısparta turizm

Öz Isparta Turizm Otobüs Bileti

Öz Isparta İletişim

Öz Isparta Turizm Hakkında

Lavanta bahçeleriye çevrelenmiş Isparta gül ve lavanta kokularıyla gelen misafirlerini kendine hayran bırakmaktadır. Öz Isparta Turizm 1989 yılında Rasim Ünveren tarafından kurularak şehirlerarası ulaşım sektörüne katılmıştır. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Son model otobüs filosuyla, koltuk arkası tv, internet, yiyecek içecek ikramlarıyla yolculuğun güvenli ve keyifli geçmesini sağlamaktadır. Öz Isparta Turizm Isparta halkının tercih ettiği firmalardan biridir. Afyon, Antalya, Bilecik, Burdur, Isparta, İstanbul, Kütahya, Sakarya şehirlerine seferler düzenlemektedir. Mola için uğranan, ihtiyaçların karşılanabileceği titizlikle seçilmiş birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Öz Isparta Turizm yılların verdiği tecrübeyle müşteri mennuniyetini üst seviyelere çıkartarak kaliteli hizmet vermektedir. Öz Isparta şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Öz Isparta Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Isparta sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

İstiklal Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Metin Dinlenme Tesisleri Pamukova / Sakarya

Öz Isparta Turizm Otobüs Bileti

Öz Isparta firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Isparta Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Isparta otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Isparta Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Isparta Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Isparta Turizm Otobüs Seferleri

Öz Isparta Turizm Isparta İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Antalya, Bilecik,Burdur, Isparta, İstanbul, Kütahya, Sakarya

Not: Öz Isparta Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz ısparta turizm

Firma: Öz Isparta Turizm

Kuruluş Yılı: 1989

Kurucu: Rasim Ünveren

Şirket: -

Adresi: Isparta Otogarı No:31 / Isparta

Merkezi: Isparta

Müşteri Hizmetleri: 0246 227 23 00