türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
öz sivas huzur turizm

Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti

Öz Sivas Huzur Turizm İletişim

Öz Sivas Huzur Turizm Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Sivas ili tarihinin eskilere dayandığı ulaşım ve konaklama yeri olmuştur. Sivas'ın en önemli özelliği ise Kurtuluş Savaşı'nın temellerinin atıldığı ilimizdir. Huzur Turizm Sivas ilinde 1994 yılında Ömer Özata tarafından kurularak şehirlerarası ulaşım sektöründe katılmıştır. Öz Sivas Huzur Turizm otobüs taşımacılığında can ve mal güvenliğini önemseyen bir firmadır. Bilgisayar kontrollü olarak belli bir hızı aşması engellenmiş araçlarıyla güvenliği üst seviyede tutan Sivas Huzur Turizm araç içinde klima sistemlerine sahiptir. Sivas Huzur Turizm Afyon, Aksaray, Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Niğde, Sakarya, Sivas, Tekirdağ, Uşak şehirlerine seferler düzenleyerek bakımlı ve temiz otobüs filosuyla siz değerli yolcularına kaliteli ulaşım imkanı sunmaktadır. Keyifli bir yolculuk geçirmeniz adına koltukların arkasında Tv bulunmaktadır. Öz Sivas Huzur Turizm Sivas halkının tercih ettiği firma olmanın verdiği gurur ile yoluna devam etmektedir.

Öz Sivas Huzur Turizm Dinlenme Tesisleri

Sivas Huzur Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti

Öz Sivas Huzur Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sivas Huzur Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Sivas Huzur Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Sivas Huzur Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Seferleri

Öz Sivas Huzur Turizm Sivas İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Niğde, Sakarya, Sivas, Tekirdağ, Uşak

Not: Öz Sivas Huzur Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz sivas huzur turizm

Firma: Öz Sivas Huzur Turizm

Kuruluş Yılı: 1994

Kurucu: Ömer Özata

Şirket: Öz Sivas Huzur Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: -

Merkezi: Sivas

Müşteri Hizmetleri: 0850 333 00 58