türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Öz Sivas

Öz Sivas Otobüs Bileti

Öz Sivas İletişim

Öz Sivas Hakkında

Sivas tarihte Kurtuluş Savaşı'nın temellerinin atıldığı önemli bir kentimizdir. Halil Doğan tarafından kurulan Öz Sivas taşımacılık sektörüne 1952 yılında eşya ve yük taşımacılığı hizmetiyle başlamıştır. 1962 yılından itibaren otobüs işletmesi olarak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. 1979 yılında Sivas Güven Seyahat adıyla hizmet veren işletme, 1990 yılının Ocak ayında Sivas Kızılırmak Seyahat olarak işletmenin unvanı değişmiştir. 2010 yılından itibaren yenilenen otobüs işletmesi Öz Sivas adıyla günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla siz değerli yolcularını konforlu ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere zamanında ulaştırmaktadır. Müşterilerinin istek ve şikayetleri doğrultusunda kaliteli seyahat hizmeti veren sürekli kendini geliştiren yerel bir otobüs işletmesidir. Öz Sivas Turizm güler yüzlü ve saygılı çalışanlarıyla yolculuğunuzun keyifli geçmesine özen göstererek seyahat hizmeti sunmaktadır. Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Düzce, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sivas, Tokat, Uşak şehirlerine sefer düzenlemektedir. Mola amaçlı uğradığı ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek uygun fiyatlı dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Öz Sivas sektördeki yenilikleri firma bünyesinde uygulayarak kaliteli seyahat hizmeti vermeye devam etmektedir.

Öz Sivas Dinlenme Tesisleri

Öz Sivas sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri Mucur / Kırşehir
Günaydın Dinlenme Tesisleri / Konya
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Tekirhan Dinlenme Tesisleri / Kahramanmaraş
Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri / Aksaray

Öz Sivas Otobüs Bileti

Öz Sivas Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Sivas Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Sivas otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Sivas Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Sivas güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Sivas Otobüs Seferleri

Öz Sivas Seyahat Sivas İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Düzce, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sivas, Tokat, Uşak

Not: Öz Sivas otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz Sivas

Firma: Öz Sivas

Kuruluş Yılı: 1952

Kurucu: Halil Doğan

Şirket: Öz Sivas Kızılırmak Seyahat Tur. Ltd. Şti.

Adresi: Yeni Otobüs Terminali No:16 / Sivas

Merkezi: Sivas

Müşteri Hizmetleri: 0850 441 58 38 - 444 58 38