türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
öz vezirköprü turizm

Öz Vezirköprü Otobüs Bileti

Öz Vezirköprü Turizm İletişim

Öz Vezirköprü Turizm Hakkında

Samsun ilinde 1990 yılında Mehmet Yılmaz tarafından kurularan Öz Vezirköprü Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Uzun yıllardır hizmet verdiği ulaşım sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gelişmeler göstermektedir. Günümüz koşullarına uygun otobüs filosuyla koltuk arkası tv+internet+araç içi yiyecek içecek ikramlarıyla Amasya, Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Samsun, Sakarya, Tekirdağ şehirlerine ulaşım ağı hizmeti sağlamaktadır. Öz Vezirköprü Turizm güler yüzlü, saygılı ve tecrübeli çalışanlarıyla seyahatiniz boyunca siz değerli konuklarına yardımcı olmaktadır. Öz Vezirköprü insan taşımacılığında kendini sürekli geliştirerek faaliyete devam etmektedir.

Öz Vezirköprü Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Vezirköprü sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Öz Vezirköprü Otobüs Bileti

Öz Vezirköprü Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Vezirköprü Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Vezirköprü Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Vezirköprü Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Vezirköprü güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Vezirköprü Turizm Otobüs Seferleri

Öz Vezirköprü Turizm Samsun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Samsun, Sakarya, Tekirdağ

Not: Öz Vezirköprü Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz vezirköprü turizm

Firma: Öz Vezirköprü Turizm

Kuruluş Yılı: 1990

Kurucu: Mehmet Yılmaz

Şirket: Öz Vezirköprü Turizm A.Ş.

Adresi: Yenimahalle 200. Sokak Saathane Meydanı Vezirköprü / Samsun

Merkezi: Samsun

Müşteri Hizmetleri: 0362 647 21 93 (Samsun)