türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özberkay turizm

Özberkay Turizm Otobüs Bileti

Özberkay Turizm İletişim

Özberkay Turizm Hakkında

Porsuk Çayı'nın geçtiği ve kentin içinde iki köklü üniversite bulunmasıyla öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir son yıllarda yerli turistlerin gezi amaçlı geldiği muazzam bir ilimizdir. Eskişehir merkezli olarak 1998 yılında kurulan firma yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Özberkay günümüz teknolojisiyle donatılmış otobüs filosuyla siz değerli yolcularına konforlu ve güvenli seyahat hizmeti vermektedir. İnternet, priz, her koltukta televizyon, rahat koltuk ve yiyecek-içecek ikramlarıyla kaliteli yolculuk imkanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özberkay Turizm uygun fiyatlı otobüs bileti avantajı da sağlamaktadır. Yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyarak kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir. Özberkay Turizm yılların verdiği tecrübeyle müşteri mennuniyetini üst seviyelere çıkartarak hizmet vermeye devam ediyor.

Özberkay Turizm Dinlenme Tesisleri

Özberkay Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Özberkay Turizm Otobüs Bileti

Özberkay Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özberkay Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özberkay Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özberkay Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Özberkay Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özberkay Turizm Otobüs Seferleri

Özberkay Turizm'in Eskişehir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Bilecik, Burdur, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak

Not: Özberkay Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
özberkay turizm

Firma: Özberkay Turizm

Kuruluş Yılı: 1998

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Şeker Mahallesi, Sivrihisar-2 Cd., 26120 Tepebaşı / Eskişehir

Merkezi: Eskişehir

Müşteri Hizmetleri: 0222 227 40 45