türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özgül bafra turizm

Özgül Bafra Otobüs Bileti

Özgül Bafra İletişim

Özgül Bafra Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesinin yeşilliğiyle göz kamaştıran Samsun, bölgenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. 1989 yılında İsmail Ayazoğlu, Akif Gündüz, Birkan Aydın, Recep Güler ve Hüseyin Yıldırım ortaklığında Özlem Bafra adı altında kurulan firma 1999 yılında ismi Özgül Bafra Turizm olarak değiştirmiştir. Günümüz teknoloji sistemiyle donatılmış, (Koltuk arkası Tv + İnternet) otobüs filosuyla siz değerli yolcularına konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan otobüs işletmesi "Önce Güven" ilkesiyle daima kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Özgül Bafra güler yüzlü personelleriyle kural ve yasalara uyan firma olarak Amasya, Ankara, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Trabzon, Uşak şehirlerine ulaşım sağlamaktadır. Özgül Bafra Turizm kurulduğu günden bu yana daima gelişerek şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe varlığını sürdürmektedir.

Özgül Bafra Dinlenme Tesisleri

Özgül Bafra Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Hüsem Dinlenme Tesisleri Gülyalı / Ordu
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Ulusoy Dağ Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Bozbey Dinlenme Tesisleri / Düzce
Yunus Emre Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa

Özgül Bafra Turizm Otobüs Bileti

Özgül Bafra firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özgül Bafra Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özgül Bafra otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özgül Bafra Otobüs Bileti Fiyatları

Özgül Bafra Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özgül Bafra Otobüs Seferleri

Özgül Bafra Turizm Samsun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Ankara, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Trabzon, Uşak

Not: Özgül Bafra Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
özgül bafra turizm

Firma: Özgül Bafra Turizm

Kuruluş Yılı: 1989

Kurucular: İsmail Ayazoğlu, Akif Gündüz, Birkan Aydın, Recep Güler ve Hüseyin Yıldırım

Şirket: Özgül Bafra Turizm A. Ş.

Adresi: Bafra / Samsun

Merkezi: Samsun

Müşteri Hizmetleri: 0362 544 10 26